Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Waze nevű program mennyire...

Waze nevű program mennyire mutatja pontosan a rendőri igazoltatásokat, méréseket? Pl Budapesten?

Figyelt kérdés

2017. máj. 12. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a felhasználók bejelentik-e.
2017. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így van. A felhasználók jelentik az eseményeket.



Jártam úgy, hogy 50 méterrel előttem történt a karambol, de mire odaértem már a wazze is tudott róla, máskor meg fél órája kint állnak a fakabátok, de semmi nyoma a programban.

2017. máj. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szirty ***** válasza:
0%
Amennyire pontosan az "észlelők" bejelentik.
2017. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kovcsaba válasza:

Én azt tapasztaltam hogy forgalmas utakon viszonylag gyorsan és pontosan mutatja az eseményeket.

Persze ez sem élet biztosítás, de engem pl nem büntettek meg azóta mióta használom.

2017. máj. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 leszko válasza:
Amíg nem használtam rendszeresen belefutottam egy egy csekkbe. Mostanában akkor is megy a waze ha tudom az útvonalat és már nem is emlékszem mikor büntettek utoljára.
2017. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!