Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Menetrögzitő kamera navigációval?

Menetrögzitő kamera navigációval?

Figyelt kérdés
Hello. Menetrögzitő kamera vásárlás előtt állok és érdeklődnék, hogy valaki tudna-e ajánlani olyat kamerát amiben gps navigáció is van azért, hogy véletlenül se tévedjek el sehol sem? Sokat találtam és mindegyikben irja a GPS funkciót viszont csak azt irja, hogy tárolja a helyeket ahol jártam és elmenti azt nem emliti, hogy navigálna is. Valaki jártas ebben és megtudná mondani hogyan kéne ezt az eszközt keresnem?
2017. dec. 24. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy kicsit drága, de kell is a vas alá:


[link]

2017. dec. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocs, sok vas nincs benne, de legalább drága :)
2017. dec. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
[link] ebben van navigáció?
2017. dec. 24. 12:53
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát egy 50 ezret szánnék rá, ha nem találok annyiért vagy az alatt akkor hagyom inkább, köszi azért
2017. dec. 24. 12:54
 5/9 anonim ***** válasza:
A mobilom tudja ezt. A5 2017
2017. dec. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tehát ütést érzékel, navigál, menetrögzit stb? komoly teló
2017. dec. 24. 13:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, miért?
2017. dec. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#3).Abban nincs navigáció,se GPS.(és nem is szállítják MO-ra mint írják)

Alapvetően 2 variáció van amit szeretnél,van a menetrögzítő kamera amiben (mellesleg)van GPS is,de az többnyire csak annyit tud hogy folyamatosan megjegyzi a koordinátákat a felvétel alatt-majd otthon amikor megnézed,feldolgozod a videót akkor egy programmal hozzá lehet rendelni egy google earth térképet és osztott képernyőn lehet látni a videó képet és a térképet ahogy haladsz.

És van az alapvetően GPS navigációs készülék térképpel amiben meg a kamera van bónuszban de azt nem tudom azoknál hogyan jön létre a végeredmény ha egyszerre vannak használva.

Pl.

[link]


Vannak a NAvonnak és a Mionak is ilyen termékei,de drágábbak 50e-nél.

2017. dec. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#1-2 vagyok. Szerintem jobban járnál 2 külön eszközzel. Egyrészt olcsóbb lenne, másrészt sokkal nagyobb a választék, harmadrészt jobb, ha ezek nem ugyanott vannak. Nyilván nem véletlenül nem nagyon gyártanak ilyeneket.
2017. dec. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!