Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki rendelt mostanában...

Valaki rendelt mostanában eBay-ről autós biztonsági kamerát/útvonalrögzítőt? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nagyon sok van 2-3000Ft-ért, de azoktól tartok, de 20e Ft-ot sem akarok (tudok) költeni. Éjszakai mód nem lényeges. Nem kell, hogy Full-HD legyen. Csak működjön, és ne legyen silány a képminőség. Ha sikerült kifognod valami jobbat, akkor szeretnék a termékről kérni egy linket (esetleg nevet, ha link nincs hozzá). Köszi

2016. júl. 22. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb olyan kamera, amit ÉRDEMES dashcamnek használni (mert olvasható rajta a rendszám) az az SJCAM SJ4000.


Azt meg tudod venni 20 alatt.

2016. júl. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Esetleg neked is van? Azt néztem, hogy ezt a típust dicsérték, de eBay-en azért vannak "másolatok" és nem igazán lehet tudni, hogy most tényleg eredeti vagy sem. Pl.: itt van ez: [link]


De az ár elmegy kb.: 30000Ft-ig. Vagy esetleg az "olcsóbb" is jó lehet még?

2016. júl. 22. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen nekem ilyen van.


Vedd itthon vagy Aliexpressen diamond eladótól, ebay-t felejtsd el, csak drágább.

2016. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én ez rendeltem nemrég innen: [link]

Első + hátsó kamera. Memóriakártyám volt (32GB), azt nem rendeltem hozzá. Ez kb. 12.000 Ft.

Első kamera kép: [link]

Hátsó kamera kép: [link]

2016. júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na igen, ilyet nem vennék, mint amit az utolsó mutatott, mert ez gyakorlatilag semmire sem jó, nem olvasható a rendszám, tehát ha meglép a balesetet okozó bottal lehet ütni a nyomát.
2016. júl. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!