Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Kamionozni szeretnék, eddig...

Kamionozni szeretnék, eddig telóról használtam a gps-t, de most kellene egy rendes! Ki mit ajánl?

Figyelt kérdés
35 ezerig gondoltam .

2019. márc. 1. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
2 éve kamionozok egy S7 edge telóval igo progival. Tökéletesen meg vagyok vele.
2019. márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
WayteQ, kb 20 000. Kell rá egy igo és kész is.
2019. márc. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Mi a baj a google térképpel?
2019. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2019. márc. 2. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:

A google térkép még személyautóhoz is megbízhatatlan, (rendszeresen bevisz járhatatlan földutakra, városban felesleges kerülőket tesz) kamionhoz semmiképpen nem ajánlom.


Kamionos módot az ismertebbek közül az igo, a tomtom és a garmin tud.

2019. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Most akkor rendes kell vagy olcsó? Ha rendes, akkor tomtom go 6250.
2019. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is arra szavaznék, habár hozzátenném hogy a 6200-as is ugyan az, csak nem élettartam a traffic.


Továbbá a másik hasonlóan kimagasló navi a Garmin Dezl 780, árban annyi mint a tomtom, annyi hogy itt neked kell a netet adni neki, és nem beépített simkártyás mint a tomtom.


A google térkép meg valóban vicc kategória, inkább csak arra használtam hogy ha a megadott címen voltam már és a cég meg sehol sem volt, akkor onnan általában szépen elnavigált a céghez ami ált 1-2 km-el volt arrébb.


Ha meg igora meg ilyenekre akarsz beruházni az csak a saját munkádat fogja elbaxni, az ilyen szarrágó sofőrök akik mindenre költenek csak munkaeszközre nem azokat mindig az ág húzza csak.


Egyszer egy 5 órás dugót kerültem el úgy, hogy öröm volt nézni, és mikor este beestek a kamionok a parkolóba mert feloldották végre az útzárat akkor meg csak pislogtak mint hal a szatyorban hogy én hogy tudtam ezt előre, de még ezek után sem voltak érdekeltek hogy vegyenek ilyet... :) Kb mint a sofőr aki nem vesz hóláncot mert a cége nem vesz neki, és inkább elakad a semmi közepén és még ő áll neki hisztizni, vagy aki nem vesz levegőtömlős fujatót, és amikor lassú deffektje van meg bárkit lepippantana akinek lenne...

2019. márc. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A garminnal az nagy gond hogy neked kell a netet adni neki. Mindig csatlakoztatni a mobilt, ráadásul ha olyan országba mész ahol nem ingyenes a roamkng, akkor nem is tudod használni. Ezzel szemben a tomtom olyan országokban is használható és semmibe nem kerül.
2019. márc. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!