Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Wayteq x985bt. Igo8 nem indul...

Wayteq x985bt. Igo8 nem indul rajta. A programot előtte egy CNS-ben használtam. Felbontás rendben van, mobilenavigator. Exe indítaná -ezt betallóztam. Nem indul sajnos. Barkácsolni nem merem, nem ismerem a Wayteq rejtelmeit.! Ötlet? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

2016. szept. 20. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Hol volt aq program a CNS-ben, hogyan és hova került a WAYTEQbe?

Mi a hibaüzenet?

2016. szept. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hibaüzenet: The application failed to start last time.Do you want to reset to factory defaults and lose all your POIS, tracks and settings?


Minkét készülékben a memkártyán található a program.

2016. szept. 21. 08:02
 3/7 A kérdező kommentje:

További hibák: naptár funkció nem indul.

idő beállítás után nem tartja meg a beállított óra;perc-et.Időzónát,dátumot igen.Az Igo8 belső memóriából sem indul.

2016. szept. 21. 08:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Az alkalmazás nem indult utolsó alkalommaql.Ha vissza szeretné állítani a gyári alapértékekre, akkor elveszti az összes POI-pályák és beállításokat?

Erre igent kell nyomni, de ki kéne mindenekelőtt törölni a SAVE mappát, mert onnan tudja, hogy előtte valami nem stimmelt.

Nem tartja az órát: hardver hiba, nincs köze a navigációhoz, naptár nem indul, nincs köze a navigációhoz.

2016. szept. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen-ez megvolt,töröltem a mappát.Yes-nyomtam.Egy pillanatra sötét képernyő aztán vissza a főmenü.Mégis ujból ugyanez...mindig.A naptár reset után rendbejött.Köszönöm a választ.
2016. szept. 21. 17:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Fogj egy üres SD kártyát, ha lehet 2GB-os legyen, inkább az a kritérium, hogy ne sdHC (nagy sebességű legyen, nem biztos, hogy a navi olvassa.

Erre a kártyára tegyél rá, egy bármilyen *.txt filet.

Nevezd át erre : YFGo2CE.bld (Vagy akár direktben is létrehozhatod).

Tök mindegy mi van benne, de legalább 1 karaktert kell tartalmaznia.

Ezt a kártyát benyomod a naviba, csinálsz egy újraindítást ésa akkor kapsz egy explorer felületet, ahol betallózhatod az IGO vagy akármi EXEt és indíthatod.

Ha kiveszed a kártyát minden marad a régiben...

2016. szept. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De ne törölj semmit ész nélkül!
2016. szept. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!