Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Gps-emre rá lett rakva a túra...

Gps-emre rá lett rakva a túra utak. Hogyan jelzi a túra utakat?

Figyelt kérdés
Mit kell csinálni? Be kell állítani valamit?(Garmin etrex LEGEND hcx típusom van)
2019. máj. 5. 18:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Városban (ahol megy túra út) próbálom ki az nem jó? Erdőben másmilyen lesz?
2019. máj. 5. 18:30
 2/2 Pongi57 válasza:
Mindegy, hogy városban, vagy erdőben próbálod ki, ugyanúgy kell működnie. A képernyőn középen egy nyíl formájú ikon jelzi a jelenlegi pozíciódat, alatta a térkép látszik, rajta a turistautakkal. Ha elindítod, hogy rögzítse a megtett útvonalat, akkor azt egy türkiz vonal jelzi. Ha beállítasz egy célt, akkor (azt hiszem) egy rózsaszín vonal jelzi a követendő útvonalat. (Ezt eddig csak egyszer próbáltam ki régebben, így nem vagyok benne biztos.) Csipogással jelzi, ha útelágazáshoz, fordulóhoz érkeztél, így nem kell folyton nézned a kütyüt. Szerintem nagyjából minden készüléken, appon ez a lényeg. A megvalósításban lehetnek eltérések. Arra figyelj, hogy nem elég, ha a térkép be van töltve a készülékre, előfordulhat, hogy a turistautakat külön rétegként kell pluszban rátölteni. Annak idején mintha így kellett volna megoldani, de mér nem emlékszem. Este otthonról visszanézek ide és ha még nem kaptál nálam hozzáértőtől tippet, akkor megírom, hogy az én készülékemen mi és hogy van fenn. Addig is érdemes ezt az oldalt megnézni: [link] (ingyenes, de regisztrációhoz kötött)
2019. máj. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!