Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen pórszívót érdemes venni?

Milyen pórszívót érdemes venni?

Figyelt kérdés
Melyik márkát ajánlanátok?
2019. okt. 30. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Porzsákos Miele vagy Dyson állóporszívó ha minőséget akarsz.
2019. okt. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Hát mennyit szánsz rá?

Márkát nem ajánlok, mert ami nekem van, már nem gyártják, de újabb generáció sincs belőle.

Amit én tudok specifikációnak mondani, hogy porzsákbnélküli, mosható hepa szűrős legyen, állítható szívóteljesítménnyel. Legyen fogó a tetején. Nekem kb ennyi az elvárásom a porszívók terén.

2019. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rakéta. Soha nem romlik el.
2019. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

a rakéta nálunk is megvan, most fordítva használom, azzal fújatom ki a port a számítógépből, meg leszárítom a bivikliről a vizet vele, hogy ne rohadjon el.


Nade a kérdéshez:

Olyant vegyél ami vízen keresztül szívja át a koszt.

Tök jó, mert ez szűri ki a legtobb port a levegől.

Illetve a koszos vizet csak kiöntöd és nem fogod magad összekoszolni amikor . a porzsákot, vagy portartályt cseréled, tisztítod!

2019. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a vizes a legjobb, csak olyat szabad venni ami könnyen, tisztességesen, gyorsan takarítható, majd úgy pakolható el, hogy száradni tudjon.
2019. nov. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem ajánlom a vizes porszívót. Kettőt is elfogyasztottam, és tapasztalatból mondom, hogy több a hátránya mint az előnye.
2019. nov. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Írd le légyszi bővebben mi volt a hátránya. Mi volt a tapasztalatod, miért nem vált be és miért próbáltál be egy másodikat is, ha az első se volt jó?


Ez így, ahogy írtad, teljesen megfoghatatlan, semmi nem derül ki abból, hogy miért volt több hátránya mint előnye.

2019. nov. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előnye max abban van, hogy a poloskákat jó volt összeszívni vele, aztán ki lehetett önteni belőle döglötten.

Hátránya: nem olyan jó a szívóereje, mint egy porzsákosnak, vagy porzsák nélkülinek. Tényleg nem. Szőnyegen csak tologatta a szöszt. Nehéz. Nagy. Lépcsőt porszívózni vele kín szenvedés ennélfogva. Tisztítása, szárogatása egy külön programot igényel. Mondjuk, ha valakinek van egy garázsa ott tárolni szétszedve, akkor oké, de panelba nem ajánlom. Én porzsák nélkülim sem engedi vissza a port, legalább szív is, meg használat után elpakolhatom.

Amúgy nem én vettem őket, ha ennyire érdekel, van amelyiket kaptuk pl.

2019. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy eta takarítógépem van, ami a kérdésfeltevőéhez hasonló. Beleöntök vizet és abba mindent összeszed, semmi nem jön ki belőle. Egy 9 méteres csövet raktam az elejére, tökéletesen működik. Be lehet fogni kézzel, semmi baja nem lesz a motornak, a szívása pedig mindig 100-as, sőt, mivel pvc van, le is kell tekerni. Viszont a kiszárítása miatt nem való lakásba. Túl nagy.

Van máshol egy zellmer aquario, abba fél liter víz kell, a hepa szűrőjét is kihajítottam, semmi értelme. De azt is le kell tekerni, mert a hepa fojtása nélkül még a vizet is kiszívja. Ez csak egy vízszűrős porszívó, nem takarítógép, tulajdonképpen nagyon szeretem, csak az a bajom vele, hogy minden bekapcsoláskor le kell tekerni. A hepa tökéletesen értelmetlen bele, a víz nagyon jól megfog mindent. Pucolni is elég könnyű, de ennek is az a baja, hogy ki kell száradjon, így erkélylakó.

2019. nov. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!