Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Trotec elektromos páramentesít...

Trotec elektromos páramentesítő működési hibáját mi okozhatja?

Figyelt kérdés
2019. dec. 1. 15:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Trotec TTK 50 páramentesítő működik, de a levegőből eltávolított vizet nem a tartály feletti tálcába majd a tartályba gyűjti, hanem átjut a ventilátorba a víz és szétpermetezi a levegőbe, egy részét pedig maga alá a földre engedi. Szűrő tiszta, kifolyócső nincs eldugulva, egész berendezés radiátora kompresszorral kifújatva.
2019. dec. 1. 15:48
 2/9 anonim ***** válasza:
biztos, hogy páramentesítő és nem párásító? :D
2019. dec. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Végre Valaki aki legalább reagál a kérdésemre, köszi! Igen,

Trotec TTK 50 nevű készülék csak PÁRAMENTESÍTŐ létezik.

2019. dec. 1. 18:43
 4/9 anonim ***** válasza:

nyugi... van itt olyan kértéd amit 2 éve nem válaszoltak megszal a 2 óra nem sok :D


én nem értek ezekhez a vackokhoz, mert nálunk nagyon száraz a levegő, inkább párásítani kell.


A használati útmitatóját néztem meg (ezt: [link]

de nem lettem sokkal okosabb.

Szerintem valami dugulás lehet ami miatt a víz nem tud lefolyni a tartályba és felgyülik a radiátor körül.

Ebből valamennyi lefolyik a gép oldalán a többit meg szétfújja.

Szedjétek szét amennyire csak tudjátok, hátha megtaláljátok az okát.

NIncs eldugilva, vagy betömve valamivel az a cső ami a tartályba vezeti a vizet?

Az nem lehet, hogy valami jégdarab miatt van eldugulva?

hagyjátok 1 napig kikapcsolva, hátha kiolvad.


próbáljatok meg vizet önteni a gépbe - nem az elektromos alkatrészekre!!!!!!!!!!! - oda ahol le kellene folynia a víznek, hátha meglátjátok merre folyik, vagy hogy hol nem folyik át.

2019. dec. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Kérdésemben leírtam, mindezeket megcsináltam. Okleveles gépésztechnikus vagyok, nem áll tőlem messze a műszaki munka de az elektronika , hűtéstechnika ismeretlen.
2019. dec. 1. 19:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja akkor ok, azt hittem bölcsész vagy :DDDDD

én vasútgépész technikus vagyok, úgyhogy én meg csak ahhoz értek amibe legalább 700-800 liter hőtűfolyadék kell :)))))))))))))

2019. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Moon_Walker ***** válasza:
igaz én csak élelmiszeripari mérnök vagyok, de ha valóban nincs dugulás, vagy terelő lemez elmozdulás, akkor én még tippelnék a túl nagy légáramlásra, ami csúnya tervezési hiba lenne.
2019. dec. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de vagy 2 évig jól működött.
2019. dec. 9. 14:23
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek küldtem zöldet, sajnálom ha egymást nem értékeltétek úgy látom egyedül kevés vagyok hozzá. KÖSZI!
2019. dec. 31. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!