Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Robotporszívó tulajok, megoszt...

Robotporszívó tulajok, megosztanátok velem a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés

Két napja vettünk egy iRobot Roomba 960 robotporszívót. Nálunk a férjem a műszaki zseni, de azért sikerült egyedül is beüzemelnem. Megy is szépen. Lenne pár kérdésem, úgy általánosságban, mik a tapasztalatok az ilyen porszívókkal kapcsolatban. Még csak felügyelettel megy, de szeretném majd ha akkor dolgozna, amikor nem vagyok itthon.


- ha beakad valamibe, és nem vagyok itthon hogy kiszabadítsam, mi történik vele? Leáll?

- a töltőállomást egy olyan aljzatba helyeztem, ami a padlón van. A robot átmegy a kábeleken, de sajnos ezzel rántja magával az állomást is. Vissza kell igazítanom. Valaki erre valami megoldást tud? A kábeleket ragasszam le, vagy az állomást valahogy?

- a hálóban van egy 2 kisebb méretű, nagyon hosszú szálú puha szőnyeg az ágy mellett. Nem mertem még ráengedni. Ha ráengedem és beleakad nem baj, kiszabadítom. Kárt tud tenni a szőnyegben esetleg? Mert ha igen akkor nem engedem, nem tart sokból felrakni az ágyra a szőnyeget amíg takarít a robot.

- fürdőszobába be lehet engedni vagy nem tanácsos?


Köszi előre is a válaszokat.



2019. dec. 6. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Soha, semmilyen indokot nem tudnék elképzelni robotporszívó vásárlására.


Arra meg végképp nem, hogy egy hasonló készülék akkor üzemeljen, amikor nem vagyok otthon.


Pl. nem egy kigyulladt háztartási gép (mosógép, tv stb,) ilyen ok miatt okozott lakástüzet.

2019. dec. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi de nem ez volt a kérdésem.
2019. dec. 10. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Tapasztalatokat kértél.


Leírtam a tapasztalataimat :)


Utsóelőtti mondatodban van a válasz: "nem tanácsos" sem használni, sem vásárolni. Azt a pénzt értelmes célokra is el lehet(ett volna) költeni.


Robotporszívóra annyi értelme van költeni, mint ugyanazt a pénzt kivinni az erdőbe, lerakni a földre és rátenni egy követ, vagy épp ráhúzni az avart.


A sznobizmus legteteje.


Hagyományos porszívóval egy átlag lakást felporszívózni kb. 10 perc. Kicsit nagyobb lakást 15. Hagyományos porszívóval rugalmasan, ott és úgy porszívózol, ahol és ahogyan a helyzet (és a szennyezés) megkívánja.


A robotporszívó meg csak dísz a gondolkodni képtelen sznobok életében. "Már a Katinak is van, nekem is kell egy!!!" :D :D :D


Beteg világ...

2019. dec. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
55%
Előzőek mégis milyen tapasztalataid vannak ha soha az életben nem vennél? Talán egy videómegosztóról láttál?
2020. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!