Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Beépíthető mosógépet használha...

Beépíthető mosógépet használhatok beépítés nélkül, szabadonállóként? Lesz ebből gond?

Figyelt kérdés
A kiszemelt gep: ikea Tvattad ,159 ezres mosogep,eloltoltos, 5 év garancia,beepitheto,de nekem nem fer a mosdo melle meg egy szekreny is,pont 61 centi hely van.

#Mosógp #ikea tvattad
2019. dec. 21. 16:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

[link]


Van egy nemet miele oldal,ahol szazaval irnak arrol az emberek,hogy mielet vettek,es olyan rossz,hogy egy csillagot se erdemelne,vagy az ugyfelszolgalat olyan rossz,vagy pedig egy-ket evig birta csak a gep.

Tegnap bukkantam ra.

2019. dec. 21. 20:05
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem ertem, ez hogyan lehetseges, hiszen itthon aradoznak rola.

Mondjuk,mi is ahogy a dobon a lyukakat nezegettuk,kisse élesek.


Ugyhogy nem tudjuk, milyen mosogepet vegyunk.

2019. dec. 21. 20:08
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem mintha lenne ra egymillionk, de par szazezret meg esetleg kinyognenk valahogy, ha talalnak vegre egy teljesen jot!

De igazabol maximum 130 ezer volna ra a keret.

2019. dec. 21. 20:11
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekünk a mostani és az előző is Whirlpool, teljesen elégedettek vagyunk vele, nagyon jó, megbízható minőség! Az előzőben egyszer a dob körüli tömítőgyűrű adta meg magát, de az filléres dolog, amúgy összesen 8 évig volt jó! A mostani pedig már 9 éves, tavaly volt benne egy cakk-pakk 12 ezer forintos szivattyúcsere, és azóta is tökéletesen működik tovább!
2019. dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Értem. Koszi az infot!
2019. dec. 23. 14:31
 16/16 anonim válasza:

Beépítés nélkül nem fogod tudni használni a gépet, aminek több oka is van.


Külső borítás hiánya. A beépítős mosogatógépek nem tartalmazzák azt a beton súlyt, ami a gépek stabilitását adja. Az első ajtónyitásnál pofára borulna a gép.

Az ajtó nyitása nem lenne stabil, mivel az elejére kerülő "borítás" fogja megadni azt a tömeget amitől az ajtó nyitva maradna.

A gép iszonyatosan sérülékeny lenne, mert a külső palást célja a beépített gép rögzítése, nem külső burkolat. A gép teteje nagyon hamar eldeformálódna ha csak egy bútorlapot/munkalapot raknál rá.


És végül a garancia elvesztése. Nem előírás szerinti használat esetén bukod a garanciát.

2020. jan. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!