Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gorenje K5341SH-B típusú...

Alamaise kérdése:

Gorenje K5341SH-B típusú kombinált tűzhelyünk van. Sütés végeztével elzártam, azóta a kijelző nem mutat semmit, és a sütő része sem működik, hiába tekerem a gombokat. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2019. aug. 24. 13:29
 1/5 anonim válasza:

Valahol nincs egy biztosítéka, amit levert amikor kikapcsoltad? Esélyes, hogy egy külön áramkörre kötötték, szóval nézd meg a biztosítéktáblát és ha valamelyik automata nincs felkapcsolva, akkor az lehet a hiba.

Ha ezt rendszeresen csinálja majd, akkor esélyes, hogy kicsit alábecsülték a tűzhely fogyasztását és nem jó automata biztosíték lett beépítve.

2019. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megnézem! Eddig nem volt vele ilyen gond, egy éve van meg. Nem használtam most sem nagyobb teljesítményen, mint amilyenen szoktam (180 °C, alsó-felső légkeverés). Sőt, a villanyszerelő tanácsára a három nagy háztartási gépet sem használom egyszerre (mosógép, mosogatógép, sütő).
2019. aug. 27. 09:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk az vele gondom, hogy a tűzhelyen viszont működik a szikra, ami ügye csak akkor van, ha be van dugva. Mivel régi családi házban lakunk, olvadóbiztosíték van bekötve, alumínium vezetékkel stb...
2019. aug. 27. 09:36
 4/5 anonim válasza:
Így viszont sajnos személyesen meg kell nézni a bekötést és a készüléket is, tehát nem megy a "táv-gyógyítás", szerintem keress meg egy szakszervizt; ha szerencséd van, akkor még garanciális is a készülék - ha végül kiderül, hogy annak van valami hibája.
2019. aug. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Végül szakszervíz lesz, ki jönnek majd megnézni.
2019. aug. 29. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!