Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit használtok mosogatógépbe?

Mit használtok mosogatógépbe?

Figyelt kérdés
Melyikkel vagytok elégedett? Aldi, Lidl márkája, vagy inkább Somat, Finis és társai? Miből melyiket érdemes megvenni?
2020. febr. 23. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Errek kíváncsi lennék!

Egy biztos,nosogatógép sóból vedd a drágábbat,mert olyan a pennys só mintha semmit nem tennél bele...

2020. febr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Lidl-ös és a Tescoban kapható , ha jól emlékszem Expert vízlágyító só között vettem észre különbséget. Van egy ősrégi alumínium merőkanalam, az előbbivel nagyon csúnya, utóbbival meg meglepően fényes lett. Tablettából én régóta Jart használok, öblítőből pedig Finish-t
2020. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Barnabas333 ***** válasza:
sóból én is márkásat használok, de egy Bosch elég jó mosogatógépem van, tablettának simán jó az Aldi és a Lidl nem kell bele drágább...
2020. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem a legjobb a Jar platinum.
2020. márc. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!