Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit használtok a mosogatógépbe...

Mit használtok a mosogatógépbe? Van valami pénztárca kímélő, de jó tippetek?

Figyelt kérdés
Nekem állandóan rászáradva az edényeken marad a mosogatótabletta szemcséje. (olcsóbb fajta)
2009. dec. 18. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Figyeld az akciókat! Nekünk a Somat7 bevált. Akcióban 30 Ft alatt is kijöhet egy darab. Vettem már Calgonit Powerball-t is, de az annyira nem jött be. Van egy háztartási gépszereleő ismerősünk, szerinte a Lidl-ös W5-ös is teljesen jó. De az se olcsóbb a Somatnál.


Amúgy a gépen is sok múlik szerintem, abban is lehet a hiba. Ha veszel másmilyet és az se oldódik föl, akkor a gépet kellene megnézetni.

2009. dec. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

A barátnőm nem sajnálja rá a pénzt és ő valami drágát használ, de neki sem tökéletes.

Nálam meg mintha a dzsuvás vizet rászárítaná az amúgy tiszta poharakra is, de miért?

Lehet, hogy folyékony mosogatószerrel kellene próbálkoznom?

2009. dec. 18. 09:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem is próbálkozok olcsóbbakkal.

Calgon, somat.

Nem azért, mert annyira carom a pénzt, de már sokszor megszívtam az olcsó dolgokkal.

A só meg az öblítő olcsóbb fajta, de a tabi nem.

2009. dec. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem háztartásigépszerelővel kelle próbálkozni leginkább... Tényleg fel kell, hogy oldódjon a tabletta rendesen.
2009. dec. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem somat van. Az fel szokott oldódni, csak egyszer jártam úgy, hogy minden tiszta dzsuva lett, amikor a forgó lapát beakadt egy edénybe és nem tudott működni. Na akkor minden tiszta trutyi lett az egyik elég koszos edénytől.Azóta figyelek, hogy ne pakoljam túl magasra és azóta nincs gond.Próbáj ki más tablettát is, ha azzal is fennáll a probléma akkor szerelő.
2009. dec. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi is Calgonit Max in 1 használjuk, teljesen bevált (ECO program választással), meg Calgonit illatosító öblítőt.
2010. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!