Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » 1 napig aramtalanitva volt a...

1 napig aramtalanitva volt a kazan mert jo ido volt. Utana visszadugtam a konnektorba es mar nincs futes. Miert?

Figyelt kérdés
Piros led villog es a nyomas is leesett. Ha megnyitom a nyomast egy pillanatra hogy hogy kb 1 vagy masfel bar legyen akkor mukodni fog? Lottem egy kepet, melyik csapot kell elforditani hogy a nyomas feljebb menjen? [link]
2020. febr. 26. 08:16
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
Gondolom (= tipp) ez a különbség a téli meg a nyári mód között, hogy télen keringeti is a vizet a csövekben nyáron meg csak a fogyasztási melegvizet állítja elő.
2020. febr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
9 es. Mindig ez van amikor ki van huzva. Utoljara is ez a hiba tortent amikor ki volt huzva. Visszadugaskor mar nem mukodott. Akkor ki kellett hivni a szerelot. Azt mondta nem azert tortent mert kihuztam. De most megint kihuztam es megint nem megy visszadugaskor.
2020. febr. 26. 08:59
 13/51 anonim ***** válasza:
Ja nem... mert ha nyáron is ki van húzva de van melegvíz, akkor nyilván nem ez a helyzet.
2020. febr. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:
Na de hogy kell akkor telire allitani? En nem allitottam semmit csak kihuztam meg visszadugtam a konnektorba.
2020. febr. 26. 09:00
 15/51 anonim ***** válasza:
Akkor azon túl, hogy egyelőre fingunk sincs hogy lehetne megszüntetni a hibát lehet, hogy az a tanulság, hogy nem kell kihúzni.
2020. febr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
Elolvastad amit írtam? Ott van a 177. oldalon.
2020. febr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:

Szerintem az Immergas Eolo Star maga egy típus.. na mindegy.


Szóval az érdekes megoldás, hogy van egy cirko kazánod a melegvized mégis bojlerről megy.. ami a téli módot illeti, hiába kapcsolod be, attól szvsz nem lesz nyomás a rendszerben. Márpedig ha nincs nyomás a rendszerben, az azt jelenti, hogy valahol ereszt, ez elég logikus. Persze van még egy lehetőség, hogy rossz a nyomásmérő.

A keresett csap amúgy a készülék alján van, a képen ez pont nem látszik.. megpróbálhatod rányitni egy kicsi, ha a nyomásmérő műszer nem mozdul, akkor a műszeres résznél va a bibi..

2020. febr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:
Ebbol szerelo lesz megint kihivva. De o is csak egy csapot forditott el mert akkor is lement a nyomas. Csak az a gond nem emlekszem melyik volt. Ugy meg nem akarom tekergetni hogy nem tudom melyik. A foton latni a csapokat is. Ti se tudjatok melyiket kell?
2020. febr. 26. 09:03
 19/51 A kérdező kommentje:
En latom a csapokat a doboz aljan. Ketto el van zarva ketto megynyitva. Meg van egy piros kar is de az nemhoszem hogy az mert kekre emlekszem mikor a szerelo megnyitotta. Mozgasd a kepet mert szerintem neked pont ki van takarva az alja. Mert en latom a csapokat a kepen
2020. febr. 26. 09:06
 20/51 anonim ***** válasza:
A 176. oldalon ott van. Az írja, hogy 1.2bar-ra kell tölteni hidegen.
2020. febr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!