Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » 1 napig aramtalanitva volt a...

1 napig aramtalanitva volt a kazan mert jo ido volt. Utana visszadugtam a konnektorba es mar nincs futes. Miert?

Figyelt kérdés
Piros led villog es a nyomas is leesett. Ha megnyitom a nyomast egy pillanatra hogy hogy kb 1 vagy masfel bar legyen akkor mukodni fog? Lottem egy kepet, melyik csapot kell elforditani hogy a nyomas feljebb menjen? [link]
2020. febr. 26. 08:16
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
Koppig kicsavartam ugyhogy rendesen meg volt nyitva
2020. febr. 26. 10:48
 42/51 anonim ***** válasza:
Jartunk egyszer ugyanígy, hogy ki lett húzva vízkőtelenítés miatt, majd utána ugyanígy nem indult el. A hiba csak annyi volt, hogy fordítva lett visdzadugva a kazán, ugyanis neki nem mindegy, hogy melyik a fázis és a nulla.
2020. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 lali51 ***** válasza:

" Nem kellett volna meg valamelyik acsapot is megnyitni hozza? "


De még a bemenő viz csapját is nyisd meg nállam balról a másik, ha sikerült feltölteni a reset gombot nyomd hosszan.

2020. febr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:
Koszi szepen. Ez a valasz volt a leghasznosabb. Meg kellet nyitni a csapot is amit mondtal es ugy a nyomas csapot. Tobbiek csak hulyezni tudnak de te segitettel koszi
2020. febr. 26. 16:51
 45/51 A kérdező kommentje:
mostmár jo meleg van, hála az utolsónak. :)
2020. febr. 26. 18:17
 46/51 anonim ***** válasza:
Ne idétlenkedj már, nyomasd fel vízzel 2-re.
2020. márc. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:
46-os. Nem értem a hozzászólásod. De szerintem senki nem érti amit írtál rajtad kívül. Kifejtenéd? Azt a csapot muszáj volt megnyitnom még a másik mellett amiről az előző írt, másképp nem indult meg felfelé a mutató, csak villogott tovább. Amikor elérte a 1,2-t, elzártam mind a kettőt. De mostmár hála az előzőnek, jól működik azóta is. Már abszolút nem aktuális a téma, de ezt írtam is hogy megoldódott, nem olvastad?
2020. márc. 1. 16:30
 48/51 A kérdező kommentje:
Neked is csak annyit kellett volna irnod amiről az előző irt. És megoldódott volna hamarább. Még le is fényképeztem a csapokat és belinkeltem 100x. Egy szóval nem említetted hogy ott is meg kellett nyitni valamelyiket. Nem értettél hozzá és engem hülyéztél le. Legközelebb ha nem értesz hozzá inkább ne kommentelj. Főleg ne hülyézzél le.
2020. márc. 1. 16:38
 49/51 Esperes Károly válasza:
Lehet, hogy abszurd hülye válasz: nekem múlt században vett alfa-favorit (Sztgetszentmiklós) ionizációs kazánom van. Bekötési előírása, hogy a saját csatlakozási pontjának megfelelően, fázishelyesen kell bekötni. Nem lehet, hogy a ki-bedugaszolásnál rosszul lett visszadugva? (a kazán fázisa a dugalj nullájába került, a nullája pedig a dugalj fázisába)?
2020. márc. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:
Nem hinnem mert a dugo olyan hogy nem lehet forditva bedugni. Es tavaly amikor ki es be dugtuk,semmi baj nem volt,ugyanugy beindult. Egyelore meg mindig jol mukodik viszont kihuzni nem merem mert felel hogy megint nem indul be. Napkozbe meleg van igy a radiatorokat szoktam letekerni hogyne futson annyira. Bar ezeknel ugy tudom ugyanugy fogyaszt akkor is ha le van tekerve. Mert fokozatokat se lehet allitani a tekeron.
2020. márc. 13. 10:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!