Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szerintetek hogyan döntsek?

Szerintetek hogyan döntsek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az volna a kérdésem hogy még régebben elkezdtem spórolni egy gépre (asztali gép), de azóta már úgy vagyok vele hogy már a régi gépemet sem használom. Rengeteg ideje készítek ételeket és édességeket már, és megfordult a fejemben hogy nem-e lenne jobb ötlet inkább a sütésre pénzt költenem, mint hobbi (ezalatt azt értem hogy példa venni egy robotgépet). És hát nemtudom pontosan hogyan is döntsek, mivel félek ha esetleg ráköltök pénzt, a végén megbánom.

Kérlek, értelmes válaszokat írjatok!



2020. ápr. 7. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha téged a szakács-cukrász szakma boldogabbá tesz (akár hobbi szinten is űzve), akkor valóban, jobb egy robotgépet venni, hogy a hobbidnak élj.


De azért a PC - laptop sem rossz, mivel kreatív ötleteket (recepteket), elkészítési módokat tudsz felfedezni, felhasználni a netről.


Tipp: keress mindkét változatra használt, olcsó, de még jó állapotú, működő gépet.

Vatera, Jófogás, vagy cukrász cuccoknak, a Galéria Savarián: [link]


Konkrétan is rákereshetsz a dolgokra, szoktak nagyon jó cuccok lenni, olcsón.


Azt hiszem a múltkor például a Vaterán láttam működő, és nem túl drága laptopokat.


Csak szerencse kérdése az egész. Szerintem.

Sok sikert az álmaid megvalósításához, és bárhogy is legyen, de ne add fel! :)

2020. ápr. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
HA a régi gépet se használod akkor minek vennél másikat, helyette bármi okosabb megoldás.
2020. ápr. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már döntöttem. További válaszokra nem fogok reagálni!
2020. ápr. 7. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!