Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik klímát vennétek?...

Melyik klímát vennétek? Fujitsu ASYG12KPCA vagy Daikin FTXB35?

Figyelt kérdés
Nem tudjuk eldönteni melyik klímát vegyük a kettő közül. Mind a kettő 3,2 kW-os. A Fujitsu 20 ezerrel drágább. Van valakinek tapasztalata? (Két különböző klímaszerelő cég ajánlotta a kettőt, természetesen mind a kettő a sajátját favorizálta).

2020. ápr. 10. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Ők értenek hozzá, mi nem. Fogadd meg valamelyikük tanácsát. Egy ilyem beruházásnál nem számít 20000.- Ft
2020. ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gabesz147 ***** válasza:
Nekem Gree van, de a munkahelyemen Fulitsu volt, és szinte nonstop üzemelt, de nem volt baj vele, rendszeresen jöttek karbantartani, kb. hat év után csere. De ismétlem, hűtött, fűtött, nonstop.
2020. ápr. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amelyik cég megbízható, akár 10 ev utan is szamithatsz rájuk. Bármelyik gép jó döntés.
2020. ápr. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már egyik gép sem japánban készül, ebből a szempontból mindegy. Ha, az a kérdés melyik fog 10-15 év múlva is működni, a válasz mindkettő.
2020. ápr. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem Fujitsu klímám van itthon és apósom is most válogat közülük. Én nagyon szeretem, nincs vele gond, nem zajos, megbízható és szép is. 10 év garancia van rá, 1-2 dologra kell csak figyelni.

2020. ápr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sz_Agnes ***** válasza:
Női szemmel a Fujitsu ASYG12KPCA klíma szebb. :)
2020. ápr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gizella74 válasza:
Tapasztalatom szerint a Fujitsu kiváló. Csodás kivitelezés, megbízható a szerviz háttere és most kapásból 10 év kiterjesztett garit adnak hozzá. Nekem kettő is van itthon, anyósomnál most szerelték. Megbízható, strapabíró klíma; ha most venném, most is Fujitsut választanék, semmi mást.
2020. ápr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Fujitsu KPCA csendes és megbízható. Mi ezt használjuk. :)
2020. ápr. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fujitsu
2020. máj. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!