Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógépek közül melyik...

Mosogatógépek közül melyik márka vált be nektek? 5 évnél nem régebbi vásárlók véleményei érdekelnének!

Figyelt kérdés

Elsősorban Bosch és Gorenje gépek között vacillálok. Mosógépem, hűtőm és szárítógépem Bosch! Mindegyik szuper! Régen volt már egy mosogatogépem 10 éve. Az akkor Indesit volt és egy nulla volt bármit csináltunk vele. Soha többet! Azóta nincs és nagyon szeretnék egy normalisat!

Max 120 ezret szánok rá és nem tudom, hogy egy régebben gyártott alap darab legyen Bosch vagy egy újabb gyártású Gorenje!

A Gorenje kinyílik ha végzett... ez nagyon tetszik benne! :D

Bármilyen vélemény érdekelne ezzel kapcsolatban, mivel szeretem körbe járni a dolgot vásárlás előtt!

Köszönöm előre is!



2020. máj. 5. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezekbol kell valasztani, Bosch.


A 'kinyilik ha vegzett' netto hulyeseg (lasd meg: parasztvakitas), kb. mindegyik idozitheto, tehat csak szamolni kell megtanulni hogy tudd mikor kell kinyitni ha nem akarod hogy vizes legyen a cucc amikor kiszeded.

2020. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi! :) Azért szimpi ha kinyílik miután végzett, mert ha este beállítom, reggelre végez és ki is nyílik mire felkelek! 😁

Neked milyen van?

2020. máj. 5. 22:49
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Whirlpool. Évek óta megvan, egyetlen "hibája", hogy válogatós mosószer tekintetében. Ha nagyon habzó szert teszek bele, áramlásmérő hibát jelez, holott a gép hibátlan.


"A Gorenje kinyílik ha végzett... ez nagyon tetszik benne!"


Ilyen alapján sose válassz, egy mozdulat magad felé húzni az ajtót, cserébe legalább ennek nem kerül a javítása egy vagyonba.

2020. máj. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig baromi jó extra, ha kinyílik magától mikor végzett.. éppen a késő esti mosogatás miatt. Amúgy nekünk Siemens van, baromi jó, igaz, ez sem nyílik magától.
2020. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

De minek mosogatsz keso este, ha lehet idoziteni es siman beallitod, hogy reggel 7-re vegezzen...?


Igaza van valamelyik elottem szolonak, az ajtonyito egy olyan 'extra' aminek igazabol tenyleg semmi ertelme, de ha elromlik, akkor lehet hogy tobbe kerul megjavittatni mint venni egy ujabb gepet.

2020. máj. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A Gorenje csak az Eco programon nyílik ki, az meg szinte semmit sem ér. Pluszban nagyon nehezen pakolható, nem logikus benne semmi.


Nekem is Whirlpool van, kifogástalan.


Anyukámnak Bosch, az is szuper.

2020. máj. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

5

Lehet igazad van, én is csak ismerősnél láttam, és nagyon jópofa extrának tűnt. Mindenesetre a Siemens baromi jó, és nemcsak mosogatógépben.

2020. máj. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Bosch, igaz 5 évnél idősebb, 2013 óta teszi a dolgát nap mint nap (van, hogy 2x is), soha semmiféle probléma nem volt vele.
2020. máj. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)

Elárultok még annyit, hogy kinek melyik tabi/folyekony mosogatószer vált be hozzá? Nekem régen az Indesittel minden pohár ködös lett bármit tettem a gépbe!! (Amúgy azt az előző lakó hagyta a lakasban, nem én választottam.)

2020. máj. 6. 11:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Whirlpool - 15 év alatt 2-t használtam el, pontosabban most használom a másodikat. Hajlamos a külseje egy idő után rozsdásodni, de belül tip-top és teszi a dolgát, pedig nem flancos digitális kijezős.
2020. máj. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!