Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógépek közül melyik...

Mosogatógépek közül melyik márka vált be nektek? 5 évnél nem régebbi vásárlók véleményei érdekelnének!

Figyelt kérdés

Elsősorban Bosch és Gorenje gépek között vacillálok. Mosógépem, hűtőm és szárítógépem Bosch! Mindegyik szuper! Régen volt már egy mosogatogépem 10 éve. Az akkor Indesit volt és egy nulla volt bármit csináltunk vele. Soha többet! Azóta nincs és nagyon szeretnék egy normalisat!

Max 120 ezret szánok rá és nem tudom, hogy egy régebben gyártott alap darab legyen Bosch vagy egy újabb gyártású Gorenje!

A Gorenje kinyílik ha végzett... ez nagyon tetszik benne! :D

Bármilyen vélemény érdekelne ezzel kapcsolatban, mivel szeretem körbe járni a dolgot vásárlás előtt!

Köszönöm előre is!



2020. máj. 5. 22:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Bosch van. Alap darab, semmi fancy, csak két program van rajta, nincs kijelzője és időzíteni sem lehet. De nagyon szépen dolgozik. Nem tudom pontosan milyen régi, mert a lakással együtt jött, de minimum 5 éves.

Ha később kell, csak Bosch-t fogok venni.

Cégnél bent Whirlpool van. Foltosan mosogat és sokszor nem oldódik fel a tabletta (bár ez lehet a tabletta hibája).

2020. máj. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most egy full integrálható Whirlpool

(WCIPO 3032 PE) van, meg vagyok vele elégedve, ugyan ez nem nyílik ki, viszont van egy lámpa az ajtajában alul, és ez villog mikor végzett. Barátnőm ugyanilyen márkáju, de nem teljesen beépíthetője viszont szintén kinyílik. Előtte 11 évig egy Beko-m volt, mosogatási oldalról azzal sem volt gond, csak a szivattyújának szimeringje nem bírta,és persze nem cserélhető. Lényeg, hogy normális mosogatószerrel kell használni, Jar tablettáját, és a Finis öblítőjét szokom venni.

2020. máj. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én folyékony Somatot használok. Általában a fazekakat kiöblítem, ha leég valami azt kisikálom. Teljesen elégedett vagyok vele.

A Jar tabletta nagyon habzik nekem, a mosogatás végén por réteg marad a gép alján, fogalmam sincs miért, de akárhányszor próbálkoztam vele mindig ez történt. Illetve a poharak nekem a tablettától elhomályosodtak. Mióta váltottunk folyékonyra tényleg csillog-villog minden. Sóból, és öblítőből is Somatot használok. Szűrőt 3-4 mosogatás után tisztítom ki.

2020. máj. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!