Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógép vásárlás. Mindenhol...

Mosógép vásárlás. Mindenhol más adat szerepel a víz fogyasztásra, a centrifuga fordulatszámra. Honnan tudjam h melyik a pontos? GORENJE.

Figyelt kérdés

GORENJE WA72S3


Ezt a mosógépet néztem ki.

Online megnéztem több helyen is és legtöbb helyen a vízfogyasztásra 10L-et írnak ami kb hihetetlen. Máshol 44L

A centri is van ahol 1200 és van ahol 1400....hmmm honnan lehet tudni h melyik a pontos adat??



2020. jún. 20. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Mindkettő lehet igaz, programfüggő. Ma már nagyon takarékos egy mosógép, az A+++ típusok olyan kevés vizet használnak, hogy ki se mosnak. De valahol kompromisszumot kellett kötni, hogy tovább csökkenhessen a fogyasztás, ami EU előírás.
2020. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
A gorenje honlapján megtalálod a használati utasítását, abban benne van az egyes programok vízfogyasztása is.
2020. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha gyártó hivatalos oldalán kersnéd a választ. csak tudják , hogy mit gyártanak?

Tessék a hivatalos oldal linkje:


[link]

2020. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyilván ezt is néztem... De akkor a többi cég hogyan/miért teheti meg h hamis adatokat ír ki?
2020. jún. 21. 06:56
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


Itt mondjuk még a kép is más.... 🙄

2020. jún. 21. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!