Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » LG WD 10302NUP mosógépet...

LG WD 10302NUP mosógépet vettem használtan, és nem kaptam hozzá használati utasítást, leírást. Kaphatok segítséget?

Figyelt kérdés

#használati útmutató #LG WD 10302 NUP
2020. okt. 12. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Beteszed a helyére, bekötöd a vizet, áramot, szennyvizet, beleteszed a ruhát, kiforgatod a megfelelő programot, beállítod a vízhúőmérsékletet, aztán start. Ha végzett, kinyitod, és kiveszed a ruhát. Használaton kívül tartsd nyitva, így kiszárad és nem büdösödik be. Mi más kell még egy mosógéphez?
2020. okt. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindezeken felül már mindössze csak a mosási programok közötti választás lehetőségével szeretnék élni, ha már vannak.De azért kösz, sokat segítettél....
2020. okt. 12. 10:00
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Menjek oda mosni vagy mit akarsz ?

Vagy olvassam fel a használati útmutatót ? Vagy tancoljam el ? Énekelni rondan tudok

2020. okt. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
2020. okt. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A pamutot, műszálat és a leveles/tollas programot javaslom.


Amúgy legjobb mosógép! :)

14 évig használtuk..

2020. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
A belinkelt használati magyar része fejjel lefelé van, de a PDF reader olvasó menüjében el lehet forgatni és akkor normálisan lesz. Utolsó 50. lapon kezdődik és a 26. oldalig tart. Az eleje horvát nyelvű.
2020. okt. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nahát Anonim, látod, tudsz Te, ha akarsz.... Csak előbb egy kis kötözködéssel indítasz. Nagyon szépen köszönöm a segítséget, és a jó tanácsot is. Szép napokat!
2020. okt. 12. 16:55
 8/9 anonim válasza:
100%

Az "anonim" nem egy felhasználó, hanem mindenki aki nem akarja kiíratni a nevét annak az anonim név jelenik meg.


A "kötözködő", viccelődő felhasználó valaki más. A linket írtam, meg a kiegészítést, hogy fejjel lefelé van a magyar, a többi nem én voltam. Jó mosást! :)

2020. okt. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kloha válasza:
Ez a 103-as sorozat jól sikerült az LG-nek. Csak a dobcsillag ne lenne aluból!
2020. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!