Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen kávéfőzőt érdemes...

Milyen kávéfőzőt érdemes vásárolni? Ti melyik márkát/modellt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Olyat keresnék mindenképpen, ami darálós. Régi vágyam egy ilyen. Ami még fontos, hogy inkább hosszú kávét iszom, nem eszpresszót.


Ezt a modellt nézegettem eddig a neten.


[link]


Véleményetek?


Ti melyik márkát/modellt ajánlanátok?



2020. okt. 26. 10:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%

Indultam a gagyi kotyogóstól az ipari saeco-ig. És visszatértem a kotyogóshoz. Ha rám hallgatsz, azt veszel.

[link]

2020. okt. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nekem is volt ilyenem. 😊👍 Már nem emlékszem az ízére.
2020. okt. 26. 11:02
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Jura ENA8-am van, imádom. Mondjuk árilag nem a Phillips kategória....
2020. okt. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Ha mindenképpen olyat szeretnél, és kb. abban az árban akkor . [link]
2020. okt. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#3 Az majd egy havi fizum. 😂

De szó mi szó, nagyon jól néz ki. 👍

2020. okt. 26. 11:20
 6/22 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm szépen, tetszik a modell. Megnézem jobban.
2020. okt. 26. 11:22
 7/22 anonim ***** válasza:
Jól néz ki és nagyon jó kávét is csinál. Valóban nem olcsó kategória. De nem is pár éves beruházás. Régi modellek 10-15 év elteltével is szuperül működnek. Van olcsóbb típus is -ha te csak hosszú kávét iszol, nem tejes típusokat, azok is megfelelőek. De az is igaz, hogy neked kell eldönteni, mennyit akarsz egy kávéfőzőre beruházni. Engem pl sokan amikor megtudják, mennyi volt, konkrétan huylenek néznek miatta.
2020. okt. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%
Egy gond van ezekkel a kávéfőzőkkel. A berohadás. Amit csak akkor látsz meg ha szétszedsz egyet.
2020. okt. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
#7 Nekem is nagyon tetszenek ezek a modellek. Bár én csak feketén, cukor nélkül iszom a kávémat, semmilyen tejes, habos dolgot nem szeretek. Valószínűleg az árában közrejátszik a sok extra is, amit én úgysem használnék. De mint írtad vannak egyszerűbb modelljeik. Megnézem őket, sosem tudni. 😊
2020. okt. 26. 11:35
 10/22 A kérdező kommentje:
#8 Tényleg? Nem hangzik túl jól. Bár gondolom pár évet kibírnak. Vagy ezalatt azt is érted, hogy a kávénak a minősége is romlik idővel?
2020. okt. 26. 11:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!