Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen kávéfőzőt érdemes...

Milyen kávéfőzőt érdemes vásárolni? Ti melyik márkát/modellt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Olyat keresnék mindenképpen, ami darálós. Régi vágyam egy ilyen. Ami még fontos, hogy inkább hosszú kávét iszom, nem eszpresszót.


Ezt a modellt nézegettem eddig a neten.


[link]


Véleményetek?


Ti melyik márkát/modellt ajánlanátok?



2020. okt. 26. 10:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

8!


Egészen pontosan mi az ami belerohad szerinted? Ez a modell saját tisztító programokkal rendelkezik, adott időközönként automatikusan jelzi, hoyg el kell valamit indítani rajta. Nincs minek bele rohadnia.

2020. okt. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem a kávé minősége romlik hanem van olyan szakasz ahol be tud penészedni a rendszer. Egészen addig ezt én sem tudtam amíg a munkatársamnak komoly gondjai voltak a gyomrával és doki rákérdezett a kávéfőzőre. Utána kiváncsiságból szétszedtem a saját csili-vili, darálós stb.. kávéfőzőmet. Az a pont volt hogy visszatértünk a jó öreg kotyogósra...
2020. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
11. lehet, hogy van ilyen modell. Én a saját valós tapasztalatomat osztottam meg.
2020. okt. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

13!


Én is a saját tapasztalatomat osztottam meg.

2020. okt. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
79%

Akkor a tiéd biztosan egy kivételes kávéfőző. A mosógépek között is van olyan típus ami steril marad. De eddig olyannal sem találkoztam.

Ha valaki rendszeresen szétszedi és kitisztítja akkor nagy eséllyel ez nem következik be. De ki szedi szét rendszeresen?

További szép napot!

2020. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Leírtam hogy automata kávéfőző automata tisztító programmal. De ha már mosogep: anyám mosógépe 20 éves. Pár hete nem indult el valamiért, anyám kihívta a szerelőt- az nem hitte el, hogy 20 éves géppel van dolga, anyám ugyanis olyan tisztán és rendben tartotta, sehol enm látszott rajta semmi.


További szép napot neked is!

2020. okt. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
79%
Valószínű ezért 315e ft az ára. Minőségi kotyogós 15e vs minőségi darálós 315e. Ez itt a kérdés. Nézz a mosógép gumi pereme alá ha elöltöltős.
2020. okt. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

17!


Benézek. Minden mosás után. Kitörlöm fertőtlenítő szeres ruhával, aztán szárazzal is. Kiszedem a mosószer adagolót, ugyanígy kifertotlenitem, szárazra törlöm a helyet, kifertotlenitem, szárazra törlöm az adagolót. Anyám is így tett, tőle tanultam.

Egy kotyogóst meg egy automata kávéfőzőt meg épeszű ember nem hasonlít össze, hiszen enm egy kategória. Ennyi erővel írhattál volna biciklit meg egy Ferrarit

2020. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
71%

18.

Minőségi kávé vs minőségi kávé.

Bicikli vs autó.

15e vs 315e

Tisztasági mániás vs átlag ember

2020. okt. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

19!


Szia!

2020. okt. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!