Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az előmosásos program mennyive...

Az előmosásos program mennyivel fogyaszt több vizet a sima mosáshoz képest? És mikor célszerű azzal mosni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 21. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

ahogy a mosógépek leírásában benne van: ha a ruha nagyon mocskos.

hogy mennyivel többet fogaszt azt még nem néztem

2020. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mosógép mosási programtáblázatában benne van.
2020. nov. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdemesebb beáztatni inkább szerintem a koszos, foltos ruhákat. Egyébként a fentiekkel ellentétben, egy mosógép programráblázatában sincs bent a fogyasztás.
2020. nov. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom , mennyivel fogyaszt többet, de nekem 2 különböző mosogépnél negativ vele a tapasztalatom. Ennél a kettőnél úgy nézett ki az ún.előmosás, hogy negyed óráig forgatgatta a ruhákat, ....por állagu mosószerrel eleve halott ügy volt,fel se oldódott rendesen a mosószer, a géllel egy fokkal jobb, de negyed óráig csak lögybölgette a ruhákat. Nem tudom, más mosógépeknél is így van e, de vagy előtte beáztatást javasolnék, vagy ha van olyan, akkor szennyezettebb ruhákoz való hosszabb programot vagy extra több ideig tartó mosás funkciót!
2020. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen mosógép?

Kb 10 liter szokott lenni. ha nagyon poros-koszos, vagy ha sok a ruha, akkor nyomd be nyugodtan. Tehetsz hozzá 1/4 mennyiségnyi mosószert is az előmosó rekeszbe. Több nem kell, a rendes mosósba tegyél úgy mint szoktál. Előmosás lényege, hogy a nagyja koszt kiszedi a ruhából és a gépből is, így nem azzal fog keringeni a gépben.

2020. nov. 23. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!