Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Új, de nem a centum system-es...

Új, de nem a centum system-es LG mosógép másnál is vibrál, rázkódik centrifugálásnál?

Figyelt kérdés

Egész egyszerűen a legoptimálisabb töltettel is rázkódik általában (nagyon ritkán nem). Nagy, tapadós gumitalpa van, valószínűleg csak azért marad helyben.


Igazából olvastam, hogy a 2-3 éves modellek (amiket pár hónapja még lehetett kapni a MM-ban, ahogy elnézem, már nem kaphatóak) mozgolódósabbak.


Tényleg?


Nem lehet valamit tenni ellene?


Hogy lehet így törölközőket, ágyneműt mosni?



(Vízszintben van, bár ha nagyon mozgatom, akkor mintha egy minimálisan nem lenne teljesen stabil. Nem billeg, de így elmozdul, vagy hogy mondjam.)



Dübdübdüb hangja is van, bár ez megtévesztő lehet, mert a halk motor miatt talán jobban hallatszik. Youtube videókban is van ez hang. (Direkt a jelenségek miatt kerestem utána.)


2020. nov. 25. 13:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Az élettartamát csak csökkenti.



A legjobban az zavar, hogy semmit se lehet a tetején hagyni, mert leeshet.



De ez van. Ma már egy tömegközlekedési eszköz se olyan stramm és tartós, mint 40-50 éve. Mit várunk a háztratási gépektől.

2020. dec. 6. 15:01
 12/12 A kérdező kommentje:
Folyamatosan látni, hogy árulnak olyan gépet, mint amilyen a régi volt. Kellett volna venni egyet és ismerős segítségével egyet csinálni a kettőből, a donort pedig félretenni alkatrésznek. Késő bánat, a jó kis (egyáltalán nem vibráló) régi gépem már kiskanál valahol. :(
2020. dec. 6. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!