Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen kapszulás kávéfőzőt...

Milyen kapszulás kávéfőzőt vegyek?

Figyelt kérdés

Láttam más kérdésnél, hogy többen nespresso kávéfőzőt ajánlják, de nem szeretnék 40+ ezret kiadni rá.


Tschibo, nescafe, boch tassimo és hasonló árkategóriával rendelkező gépekről érdekelne vélemény.


Kapszulás kávéfőzőt szidók kíméljenek légyszíves!


Válaszokat előre is köszönöm!



2020. nov. 25. 16:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Tök mindegy, mert egyiket sem arra tervezik, hogy évekig használják. Emiatt drágát nem is érdemes venni. Azt kell eldönteni, hogy milyen kapszulát szeretnétek használni: Van a Nespresso-féle kapszula és az ún. "patronos". Dózisra ugyanakkorák, csak külcsiben mások.
2020. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
7%

Egyiket se.


Sima vízmelegítő, nem főz semmit, keresztül folytatja a meleg vizet a kapszulán, amit aranyárban adnak.


140ft 7g kávé, 1kg, 20.000, ennyiből 4-5kg minőségi kávét veszek, ami 1000* jobb és valódi.

2020. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

20ezerért is lehet kapni NEspresso-t...


[link]

2020. nov. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Dolce Gusto van nekünk, nincs vele gond
2020. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a legalapabb nespresso-s gepem van, hasznalok hozza ujratoltheto kapszulat is, nekem bevalt. Ezen kivul van meg egy kotyogosom is, azt is hasznalom, szeretem ezt a kettot valtogatni :D
2020. nov. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%

Semmilyet

Rengeteg szemetet termelsz vele

2020. nov. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Mr.Q77 ***** válasza:
61%

Nespresso kapszulás Krups is kijön ~20 E ft környékén és picit talán megbízhatóbb mint Delonghi (habár a belső szerkezet nagyjából ua.)


Magyarországon más kapszulás rendszerbe nem érdemes gondolkodni, mert vagy nehezebben beszerezhető a kapszula, (Nespresso ill vele kompatibilis kapszulák meg már kb minden sarkon kaphatóak), vagy nagyon gagyi minőség pl Dolce Gusto, ami már alapból nem csak kávét hanem más adalék anyagot is tartalmaznak.

2020. nov. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

Igaza van #7-nek!

Ha kapszulást keres valaki (és most tényleg ne kezdjük már a kifogásokat, hogy környezetvédelem, stb. stb. - direkt kérte a kérdező!!!), akkor a NEspresso-hoz lehet kapni a legtöbb helyen kompatibilis kapszulát. Most pl. a Lidl-ben 50 ft/db áron. De szinte az összes nagy cég (Jacobs, olasz cégek, stb.) gyártanak ehhez való kapszulás kávét.


A DG szerintem is nagyon gagyi... A fodrásznőmnek van, ott iszom néha - de kb. olyan, mint a leggagyibb kávéautomatás instantkávé...

2020. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Na, megjött a lepontozó bigrád. #1 vagyok és kávégépek szervizelésével is foglalkozom. Aki nem hiszi el, hogy ezeket nem több éves működésre tervezik, az ne higgye el, csak akkor ne csodálkozzon, ha mégis tönkremegy és azon kapja magát, hogy évente veszi a 20 ezres kávégépeket, mellé a havi 20-30e-be kerülő kapszulákat. Én elfogadom, hogy valakinek jó ez, de tartós működést és spórolást ettől ne várjunk már, könyörgöm.
2020. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

9: nálunk a cégnél ilyen van. Kb. három éve tök jól műxik.


Közvetlenül a Nespresso-tól rendeljük a kapszulát, pár hete ajándékba hoztak egy vadi új gépet. Ingyen. MErt már olyan sok kapszulát vettünk tőlük. :)

2020. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!