Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen kapszulás kávéfözőt...

Alexandra013 kérdése:

Milyen kapszulás kávéfözőt vegyek?

Figyelt kérdés
szeretnék egy kapszulás kávéfözőt megnéztem a neten az olcsóbb gépeket és sok rosszat írtak róla pl az oblo és a mini me-t nem javasolták nekem fő szempont lenne hogy ne legyen zajos és nem tudom milyet vegyek annyi fajta van

2018. máj. 2. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Semmilyet, teljesen felesleges. Azért csomagolják be a kávét kis kapszulákba, hogy te, buta fogyasztó, sokszoros pénzért vedd meg, mert ffúú, kapszulás. A száraz kapszulásra semmi szükség, simán vegyél egy amerikai típusú papírszűrős gépet, vagy akár egy kézi "french press"-t, a folyékony kapszuláshoz meg nem kell gép, beleöntöd egy pohár forró vízbe és kész.
2018. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
1-es, tökéletesen igazad van, a kapszulás kávé Drága! Napi két kávé havi szinten kb. 10 000 ft. Mi vettünk egy automatát bár drágább mint a kapszulás de hosszabb távon olcsóbb.
2018. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Én elkeverős Nescafet veszek, nem zajos, nem kell gépet venni hozzá több tízezerért, max egy mikró vagy főzőlap kell hozzá, és voálá. Finom is, nem drága, és 1 perc alatt megvan.
2018. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

Ha alkalmi, minőségi kávéfőzésre kell, akkor jó a kapszulás főző- nespresso, többi nem éri meg


Ha napi kávéfőzésre kell, akkor egy darálós, nagy nyomású rendes kávégépet vegyél, 80-100k körül már lehet venni otthoni használatra való normálisabb gépeket

2018. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Hogy pozitív válasz is legyen: nekem dolce gusto piccolo van. Én is keverös porkávét ittam, szerettem, nescafe es jacobs volt a kedvencem. Nem akartam kspszulást, én is pénzkidobásnak éreztem. Aztán nemrég kaptam egyet. Akkor már veszek párat, na azota csak jo tapasztalatom van. Mivel a kávét langyosan szeretem, ezért néha mikor nagyon korán kelek és nincs idöm megvárni, mig kihülne a kapszulás,ilyenkor szoktam még most is instant kávét keverni, h egyböl iható legyen. Amit eddig imádtam, most alig megy le. Ég és föld a különbség.


Igen, drágább, de ugy vagyok vele h azt a napi egyet amit iszok, azt megengedhetem magamnak.


Akcioba kell venni, ugy sokkal jobban kijösz. Be kell fektetni, mert a legjobb akcio altalábsn sz, h 5öt kell venni, 6ot kapsz, de utána jo sokáig le van a gond.

Egy kávét ki lehet hozni kb 70 ftbol, szerintem ez nem drága, mindenki arra költi a pénzét, aüire akarja. Régen napi 500at elcigiztem, utólag bánom is.


Nagyon finomak a latték, capucino, és a forró csoki isteni. Reggelente pedig a au lait vagy a cortado a kedvencem.


Egy próbát megér, végülis el lehet adni ha nem válik be.

Az h melyiket, szerintem a drágák egyeltalán nem tudnsk többet, mint olcsobb társaik, maximum annyi h nekem piccolo van, ez manuális, vagyis addig folyik a viz, ameddig le nem állitod. Meg lehet szokni, 2-3ik már telejesn jo, de van asszem a mini me, és afölötti, amin van egy pöcök, amivet oda állitasz, h magátol elzárja a vizet, a megfelelö mennyiség elérése után. A kapszulás dobozokon rajta van. Elsöre kicsit hangosnak tünt, de egyeltálan nem vészes, max 20 másodperc egy kávé, nem zajosabb mint pl a wc lehuzása. Ha kérdésed van, irj :-)

2018. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak összehasonlításként írom: Egy átlag 3000ft/kg (pl. lavazza, omnia...) szemes kávé egy mezei 15 baros eszpresszó géppel 21 ft egy csésze.
2018. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!