Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Samsung, Gorenje vagy Sharp...

Samsung, Gorenje vagy Sharp mikró a megbízhatóbb?

Figyelt kérdés
Szeretnék új mikrót venni, mert a gallet 2 év után elkezdett belül lepattigni. Tartós darabot szeretnék, ki mot ajánl?

2021. jan. 27. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sharp
2021. jan. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Zzzoli ***** válasza:
5%
Fognak neked itt mindenfélét ajánlani. Gondolhatod olyan emeberektől fogsz válaszokatr kapni, akik átfogóan tartósteszteltek párhuzamosan sok gyártót.
2021. jan. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves második, nem. Viszont akinek több éve van valamelyik márka, az tudja ajánlani saját tapasztalatból, míg ha valakinek rossz tapasztalata van valamelyik márkával, szintén letudja írni, ami már több, mint az én tapasztalatom bármelyikkel kapcsolatban. :-) A válaszodnak annyi értelme volt, mint sivatagban homokot árulni, de azért pacsi...
2021. jan. 27. 16:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok, leírom a véleményemet akkor:D


Nekem kb 10 éve sharp mosógépem, 3 éve sharp tv-m, és 8 éve sharp mikróm van, és mindegyik kiválóan működik. Volt Samsung hűtőm, az 3 év alatt elromlott(áramszünet volt, mikor viszajött az áram, a hűtő zárlatos lett), illetve volt egy Navon hűtőm, az is elromlott 2 év alatt. Úgyhogy én nyugidt szívvel tudom ajánlani a Sharpot, jó márka, minőségi termékeket árulnak.

2021. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodt`
2021. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Mindegyik jó márka, ez nem kérdés. De é nem pártolok egyikhez sem.
2021. jan. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem a névtelen mikróm hamar tönkrement, a whirlpool már évek óta működik. Szerintem az általad felsoroltak is jók.
2021. jan. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Samsung a mikronk,elotte is az volt,es csak samsungnal talaltunk felso szekrenybe epithetot.

Szuleimnek is samsung mikrojuk van,regota nyuzzak.

2021. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!