Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógépből melyik márka a...

Mosogatógépből melyik márka a jobb?

Figyelt kérdés
45 cm, digitális kijelzős, halk, megbízható, sok programmal.

2021. febr. 5. 19:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Javítok:

[link]

2021. febr. 7. 15:48
 12/13 Zzzoli ***** válasza:
A Bosch kínálata a legnagyobb. Igaz 45 centi széles 100 körül nincs, csak 60 centis, de én is a Boscht ajánlom. Én egy hónapja használom, promócióban kaptam hozzá 60db tablettát is, szerintem szuper. Nyilván van akinek ez nem szempont, de a Boschban már a kettes sorozatban is van wifi, azaz nyomon követed, indítod, állítod, beállítod meg miegyéb okostelóról is. Halk, de ezen felül még be tudsz kapcsolni egy nagyon halk üzemmódot is, csili vilik az edények, poharak amikor kiveszed, nagyon szeretem. Én az Edigitaltól rendeltem egy 60centis, 4-es sorozatút.
2021. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kicsit régi a kérdés, de lehet, hogy valakit még érdekel.


Zanussi - 7 évig használtuk. Egyszer csak elkezdte nem megszárítani az edényeket. Elvitettük javítani, visszahozták hogy jó, 30000 Ft-ért. Nem próbáltuk ki azonnal, mert vettünk közben egy másikat. Mire rájöttünk, hogy átvágtak, megszűnt a cég. Én kezdtem otthon vizsgálgatni, és rájöttem, hogy a fűtőszál ment tönkre, azért nem szárít. A fűtőszál hibát meg azért nem vettük észre, mert hideg vízzel is olyan szépen mosogatott, mint meleggel.


Bauknecht - 3 évig használtuk. Időnként hibajelzéssel leállt. kiderítettem, hogy az alján lévő tálcába víz kerül valahonnan. Ha kitörölgettük, működött tovább rendesen. Jelentkezett még egy hibája, egyszerre megette az összes sót, és az rátapadt az edényekre. Ettől kezdve só nélkül mosogattunk, úgy teljesen tiszták voltak az edények. Csak néha egy-egy tisztító mosogatásnál kapott sót. Egy idő után meguntam, hogy kiszerelni-törölgetni-visszaszerelni, és vettünk újat.


A Bosch - tetszett, de az eladó figyelmeztetett, hogy nagy része nem fém, hanem műanyag, rosszak a tapasztalatai. Féltem, hogy hamar öregszik a műanyag, ezért inkább Beko-t vettem.


Beko - 4 éve ezt használjuk. Időnként rájön a rapli, és fehér fátyolt hagy az edényeken, főleg a poharakon, amit a víz nem visz le, csak a kézi mosogatás mosogató szerrel. Abban különbözik csak a Bauknect hasonló hibájától, hogy ez nem eszi meg egyszerre az összes sót. Most egy újabb hibája van, jól elmosogat, de a mosogatás végén nem áll le a szivattyú, mintha még mindig lenne benne víz. Csak az ajtó kinyitásával lehet leállítani. Ha hagyjuk egy éjszaka nyitott ajtóval, akkor másnapra rendbe jön, és néhány hétig jó. A tisztító mosás sem segít ezen. Most tanácstalan vagyok, javítassam-e vagy vegyek újat, de milyent? Nagyon az felé hajlok, hogy megkeresem és kicserélem benne sajátkezűleg a fűtőszálat a jó öreg Zanussiban.


Ja, és mindegyik mosogatógéphez meg kellett keresni, hogy mivel mosogat a legszebben. Az agyon reklámozott drága mosogatószerek egyikben sem váltak be.

.

2023. ápr. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!