Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vett valaki a Sparban robotpor...

Vett valaki a Sparban robotporszívót? Anyósom ajánlotta, 32ezer, elvileg van rá -25%-os kupon. Érdemes lehet megvenni?

Figyelt kérdés

Tudja valaki, milyen márka és mennyire ügyes, hasznos?

Mennyire hangos?



2021. febr. 10. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Spárban? 32 ezerért?

Csodákat semmiképpen ne várj tőle...

2021. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

A sencorra gondolsz?

Hat... szonyeg, kuszob ne legyen, azokkal nem birkozik meg, lehetoleg a szoba is kb ures legyen, es akkor jol takarit. Egyebkent felszedi a koszt, de 6 honap utan nalam mar problemai voltak, most 1 eves, de mar elo se veszem. Szerintem ebbol a penzbol vegyel inkabb egy normalisabb porszivot, vagy add oda valakinek, vagy akar huzd le a wc-n, meg az is ertelmesebb :D

Nem veletlenul kerulnek ezek annyiba, amennyibe. Az olcsobb verziok eleg gyengek, plusz max 1 eves hasznalatra vannak szerintem tervezve.

2021. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi, igen, Sencor. Láttam a neten, hogy szonyegre nem jó, mondjuk azért 1 évre nem adnék ki ennyit.

Mi a baja egyébként, miért nem használod már többet?

2021. febr. 10. 22:11
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Lefogadom hogy ezeket és az ilyeneket csak nők látják meg és akarják megvenni.

A nők csak azt látják valamiről hogy jajjj de cuki.

2021. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen olcsón ne vegyél robotporszívót, mert annyira fogod utálni, hogy legszívesebben kidobnád az ablakon.


Nem lesz olyan hatékony, mint a jobbak. Elakad majd olyan rojtban, amiben a jobbak nem, nem megy fel olyan szőnyegre, amire a jobbak simán, fennakad olyasmin, amiben a jobbak nem, kevésbé bírja az akkuja, mint a jobbak, hamarabb fárad majd az akkuja, mint a jobbak. Valószínűleg rövidebb élettartamú, kevésbé javítható, kevésbé strapabíró is.


És akkor még a szintén nem térképezős, nem szisztematikus robotokkal hasonlítottam össze, mint amilyen a Roomba 676 is.

2021. febr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha mindenkepp robotot akarsz 100 alatt felejtsd el.
2021. febr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!