Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Beko mosógép tulajdonosok!...

Beko mosógép tulajdonosok! Mennyire vagytok megelégedve?

Figyelt kérdés

Elromlott a jelenlegi mosógépünk, és ennek a márkának, ezen terméke tűnik eddig a legjobb választásnak számunkra, mind ár-érték arányban mind tudásban, valamint az öt év garancia miatt is döntöttünk ezen mosógép mellett.


[link]



2021. febr. 22. 20:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
80%

A videóban a Candy még szénkefés. Alapvetően hozzá nem értő nőként is pár másodperc után azt mondom, de csak azért, mert olyan hangja van, mint a régi LG-nknek, amit láttam szétszedve.


Az inverteresek halkabbak. A direct drive egészen halk és ott a motor is ugyanolyan gyorsan forog, mint a dob, nem többszöröse sebességgel. Az ékszíjasakat nem tudom, milyen hangerejűek, de megbízhatóbbak (például ha csapágyas lesz, nem a motorba megy a víz).


10 évet ad rá a Beko, Gorenje, AEG-Electrolux, Samsung, LG. A többit nem tudom. Ugyanakkor ha hiba lesz a motor körül, úgyis leráznak, hogy ááá, de erre a hibára neeeem, meg a motor ezen részére neeeem.



Vedd meg a Bekot nyugodtan.

2021. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

5-ből lett 4-es válaszolónak:

Kifelejtettem még hogy a fórumokat is terveztem bejárni, de ide vagyok regisztrálva, és a feltüntetett fórumokon még nem, ezért itt tettem fel előbb a kérdést, és mindjárt átlapozom a küldött fórumoldalakat is.

2021. febr. 22. 21:28
 13/23 anonim ***** válasza:
80%

Lépten-nyomon a Bekot ajánlják, mert olcsón egész jó és sok modellre 5 év a gari, méghozzá állandóan, nem csupán akció keretein belül.

Amikor van gari promó 5 év Bosch-ra, Electroluxra, AEG-re, akkor azt javasolják.


Most én is javaslom, nézd meg az Electroluxokat, találhatsz 100 körül 5 év garisat.

2021. febr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

11-es

Igen, ezt tudom (pontosabban hallom, emiatt is lett kefenélküli választva) valamint, az is szempont volt hogy ne dobra szerelt, hanem szíjas összekötésű legyen (a zajszintről majd írok miután meg lett véve) és ugye az ár is számított. Meg az 1200-as centrifuga fordulat is elegendő.

2021. febr. 22. 21:40
 15/23 A kérdező kommentje:
12-es helyett 11-est írtam bakker. Namindegy.
2021. febr. 22. 21:44
 16/23 anonim ***** válasza:

Igen, jobb a szíjas.


Nem véletlen nem terjedt el a Direct Drive, pedig több, mint 20 éve létezik. Nem véletlenül nem DD-sek a Miele mosógépek sem. Egyszer rákerestem a neten angolul, csak hátrányt írtak a DD-ről. :-D


Az az egy lehetséges, hogy az alacsonyabb fordulatszám miatt halkabb.

Nekem LG van (és eléggé gyenge minőség), a mosás többi része hangos, semmi zajszigetelés, ezért rácsukom az ajtót. Ennek az eredménye, hogy az 1000 fordulatos centrifugálást csak akkor hallom, ha totál kussban vagyok zárt ablakokkal. Tehát figyelnem kell, mikor jár le.

2021. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Amúgy az enyém 800 fordulat/percnél 63-66 dB zajt csinál, 1000 fordulat/percnél 65-68 dB. 1200 a max, nem használom, így is nagyon vibrál. Az internet szerint ez is Direct Drive hátrány (a gyártók az ellnkezőjével reklámozzák :D)


Tök kíváncsi lennék egy ékszíjas inverteres zajszintjére.

2021. febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Ma lesz megtekintve az áruházban kiállított darab, és ennek figyelembevételével is döntök majd a kiválasztott mosógép mellett.
2021. febr. 23. 15:13
 19/23 Dr.med.habil. Genya válasza:
77%

B+, ha Bekot akarsz, akkor vegyél azt, akkor minek kérdezel rá?

Én albérlőnek megveszem, annak jó lesz az.

:D

2021. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#20 aztán meg ha képes vagy csúnyát mondani a Bekoról, a kedves kérdező egyből leugat a g*cibe :D
2021. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!