Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen robotporszívót használtok?

Milyen robotporszívót használtok?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni akinek van robotporszívója az milyen típusút használ és elégedett e vele vagy sem.

2021. márc. 29. 20:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Amiket teszteket nézegettem illetve olvastam ott szinte mindig a lézeres volt a jobb kivétel abban, hogy nem fér be olyan alacsony helyre. A kettő az egyben pedig nem rossz mert azok feltörölnek nem pedig felmosnak mint azt sokan hiszik. Nyílván nem nagytakarítási dolgot kell várni tőle hanem egy alap feltörlést és kisebb piszkok eltűntetését. Mondjuk az enyém sem feltörlős. Mondjuk az új Roborock S7 az érdekes lessz a vibrálós és megemlős mopjával.
2021. márc. 31. 23:30
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha nem hagy ki területet, odatalál mindenhova, meg tudja állapítani, hol van (akár karbantartás után leteszi az ember a földre és hazaküldi), jól alkalmazkodik a változásokhoz, akkor onnantól kezdve én személyesen nem látom, miért fontos a lézer.


Az tényleg hátrány, hogy sötétben nem lát, de az okoskonnektorok, okoslámpák, LED fényforrások korában nem a világ vége.

2021. ápr. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nyílván ebből a szempontból nézve lényegtelen. De ez fordítva is igaz.
2021. ápr. 1. 00:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!