Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik klímát lenne érdemes...

Melyik klímát lenne érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Ezt a kettőt néztem ki, és érdekelne , hogy melyiket ajánlanátok jobban és miért ?

(Kettő közül)


[link]


[link]



2021. júl. 16. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a másodikat venném meg mert az már bevált (mármint a márka),a másik is biztos nagyon jó,lehet jobb is mint a második...olcsóbb is,de maradnék régi bevált cuccoknál(ha erről van szó).
2021. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a másodikat, ugyan azon az elven, amit az #1 írt. De légyszi, akármelyiket is veszed ne az eMag-ról vedd! Katasztrófa egy bolt. Jótállási papírt jó ha a termékek feléhez adnak, és ha van valami baja a terméknek, akkor legalább fél évet számolj garanciáztatásra, de van olyan akinek sosem sikerült a garanciáztatás.
2021. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egyiket sem venném. Az első márkáról már hallottam, de sem jót, sem rosszat nem tudok mondani, ismeretlen. A második pedig a többi terméke miatt szerzett népszerűséget, de sosem gyártott klímát, csak matricázott. Sokaknál jól működik, ám nagyon sok meghibásodásról olvasok, nem kockáztatnék. Inkább vennék egy Gree klón (esetemben Tosot Venus) klímát, nagyjából ugyanennyiért. Ez sem egy akkora márka, de a Gree áll mögötte, ami azért letett valamit az asztalra klímák terén. Közel egy éve használom és meg vagyok vele elégedve.
2021. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)
2021. júl. 17. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Olvasd el a véleményeket is, nagyon lehúzzák.

2021. júl. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!