Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Egy kapszulás nespresso...

Egy kapszulás nespresso kávefőzőgép tényleg gyenge kávét csinál?

Figyelt kérdés

Én az erős, markáns eszpresszót preferálom feketén, és szeretem, ha egy kicsit krémes a teteje. Egyik ex barista ismerősöm a kapszulás kv főzőgépeket ajánlotta. Maximum 40ezret szánnék egy gépre. A kapszulással én is kiegyeznék viszont pár helyen azt olvastam, hogy gyenge kávét főz? Ez igaz?

A válaszokat előre is köszönöm!:)



2021. júl. 28. 07:15
1 2
 11/14 anonim válasza:
29%
Mi most vettünk automata krups gépet és nagyon szar kávét főz !!! :( totál keserű aromája meg nulla a kotyogósom is jobbat főz
2021. aug. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A fekete kapszula erősek :D ebből is kapszula függő. Na! Nekem itthon 400 + ezres Philips Xelsis kavefozom van? Automata, daralos, minden földi jó benne van, hadd ne reszeltezzem, 400 ezer rongy mindent elárul! Baratnom kis elkényesztetett pi*c*s@ Neki Nespresso kell hat a k***a a******t!!!

Na megvettük! Szerintem ritka szr ami ezekbol kijon merthogy ettől a kávé nagyon messze áll, na de a fekete kapszula egész erős ihato és ízre is valamilyen , messze áll a 400 rongyos gepemtol de nekem az neki a nespresso jött be, most meg vettünk melle egy nespresso vertuxot 60 ezerert :D ez is finom kavet csinál de én maradok a daralosnal :D szóval jó lesz az ha nincsenek nagy igenyeid bnom szerint beteg vagyok , de az nem gond h ő ennyit költ kapszualra.. szerinte nekem is nespressot kene innom évek óta ezt issza bnom anyja meg családja tesoja és ki vagyok kozositve h én a daralosra eskuszom de nem erdekel :D

2021. szept. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nyilván nagy balekok vagyunk mert nekem van Philips xelsis neki meg mostmár 2 nespresso gépe is :Dilyen hülyék nincsenek a világon mint mi akiknek ennyi kávéfőzője legyen otthon na előző voltam
2021. szept. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Lényeg, hogy oldodjon ki belőle elegendő mennyiségű koffein meg vmennyire azért legyen markáns íze(nyilvan nem várom el 30ezres geptol a kavezo szintu minoseget) erre pedig az a 15 bár nyomás képes szerintem bőven :D
2021. szept. 12. 13:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!