Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Egy olyan kérdéssel fordulok...

Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy a minap járt nálam egy villanyszerelő és a bojlerre C16-os fi relét kötött. Ha jól tudom bojlerre B karakterisztikájú kismegszakítót vagy fi relét szoktak kötni. Ebből származhat nekem bármiféle bajom?

Figyelt kérdés

2021. nov. 3. 19:45
1 2
 11/11 Szirty ***** válasza:

Tehát ha félre értelmezed a válaszom és az olyan kérdéseket tartalmaz feléd ami véleményed szerint ellentmond azzal amire írtam, személyes támadásként éled meg ami alapján feljogosítva érzed magad arra hogy személyeskedj?


Nem... Nem jól csinálod! :)

Ha erről le tudnál szokni, talán még értelmese eszmecsere is létrejöhetne. Így azonban amíg a farokméregetés jelenti számodra a legnagyobb kihívást a felém intézett reakcióidban addig esélytelen...


Szóval szerintem nyugodj meg és számolj el ezerig mielőtt válaszolsz!

2021. nov. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!