Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ez a mosógép jó választás?

Ez a mosógép jó választás?

Figyelt kérdés

Meghalt a 3 éves candy mosó-szárítógépünk... nagyon örülük neki, szóval kell egy új gép, ezt néztem ki, most mediamarktban 95


[link]


Csapágyat lehet ezekben cserélni? mert a candynek ez lett a baja, és 80-90 a csere, mert csak dobbal lehet állítólag



2021. nov. 26. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem egy másik oldalon, direct drive-os,


[link]

Speciális funkciók


Smart Diagnosis™

Inverter Direct Drive motor



Szerintem ezzel nem lesz csapágy-problémátok...

2021. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Vortrex ***** válasza:

A Candy egy gagyi, az LG nagyságrendekkel többet bír majd. A Candyben valóban nem lehet csapágyat cserélni, mert a dobház két fele, úgy van összeragasztva. Erről a típusról én nem találtam semmit, de ha benéztek alá, akkor látszik, hogy a dobház középen szétcsavarozható-e, ha igen, akkor abban biztos lehet csapágyat cserélni, bár szerintem nem nagyon lesz rá szükségetek.

Árukeresőn egy néni írta, hogy centrizéskor életre kel, na ezért fontos, hogy a mosógép hátuljából a négy dobrögzítő csavart kitekerjék, és akkor nem fog ugrálni...

2021. nov. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi pont ilyet vettünk pár hete. Imádom, sokkal szebben mos, mint a Samsung, ami meghalt. Nem gyűri a ruhát, csendes. Van 30 preces rövidprogramja, ami nagyon hasznos, hiszen az egyszer használt pólóknak, pulcsiknek bőven elég (3 kamaszra mosok) Csak ajánlani tudom.
2021. nov. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi :) te mennyiért vetted? Hiteles ez a black fridayes kamu leértékelés 95ért?:D
2021. nov. 27. 07:31
 5/11 anonim ***** válasza:

#4: simán meg tudod nézni, hogy máshol mennyibe kerül (t)....


A google keresőbe beállítod a keresési tartományt mondjuk tavaly ilyenkorra....

2021. nov. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a 4w-ről szól, de gyakorlatilag ugyanaz... és akkor is 100e alatt volt. :)


[link]

2021. nov. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

2-es:


,,Árukeresőn egy néni írta, hogy centrizéskor életre kel, na ezért fontos, hogy a mosógép hátuljából a négy dobrögzítő csavart kitekerjék, és akkor nem fog ugrálni..."


Ezt Indesit mosógéppel is meglehet csinálni?

2021. nov. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Vortrex ***** válasza:
Ez nem egy "trükk", csak gyanús hogy egy márkás új mosógép mi mástól ugrálna
2021. nov. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igaazából az összes mosógép hátuljáról el kell távolítani a dobrözgítő csavarokat, a leírásban is benne van.
2021. nov. 28. 17:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt az LG-t nem szabad megvenni. A fémszínű ajtósok a balkáni piacra vannak számva, gagyibbak (ez amúgy már a kijelzőjén is látszik). A fehér vagy szürke ajtókereteseket szabad megvenni nagyjából, 100 ezertől kezdődik a keskeny nem gőzös és 130-tól a gőzös.


Nem tudom, csavaros-e az üstje, valahogy be kellene nézni alá, akár telefonnal befotózni alá. Mendemondából azt hallottam, hogy a legolcsóbb LG-knél hegesztett sajnos.

2021. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!