Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Érdemes ilyen típusú robotpors...

Érdemes ilyen típusú robotporszívót venni?

Figyelt kérdés
Rowenta

2022. márc. 5. 14:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ROWENTA RR8227WH X-PLORER Serie 45 Standard Robotporszívó
2022. márc. 5. 14:37
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ez a robot ha jól néztem az adatait random navigáló vagyis össze-vissza megy. Kis lakásba még csak-csak jó lehet, de nagyba felejtős. Ekkora árért már kapni jobb robotot is.
2022. márc. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ezt több helyen is olvastam.. :( pedig ennek a magassága 5 cm alatt van, és pont beférne az ágy alá. De sok rosszat olvastam róla.. :(

60 nm a lakás. 2 kisebb szőnyeg van. Nem sötét egyik sem.

Még a XIAOMI SKV4136GL Robot Vacuum Mop Essential Robotporszívót néztem ezen kívül. De akkor lehet arra esik a választás. Azt sokan dicsérik. Viszont az meg magas, nem fér be az ágy alá...

2022. márc. 5. 15:24
 4/11 anonim ***** válasza:
A Xiaomi Essential jobb robot. Abban van giroszkóp vagyis bizonyos szisztematikus navigációja van és 60 nm-re akár elég is lehet. Nem mellesleg tud feltörölni is. De 70ezer Ft körül ott a Xiaomi Vacuum Mop ami még jobb mivel kamerás navigációt használ és szoftveres is többet tud.
2022. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát úgy néz ki lemondok akkor a Rowentáról, hiába csak 4cm magas.
2022. márc. 5. 19:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy van a Xiaominak is extra alacsony robotporszívója a Xiaomi Mijia Robot Vacuum Mop Ultra Slim és nagyon jó. Az is kamerás navigációval bír, szisztematikusan takarít, feltöröl és az elejében is van kamera amivel képes akadályokat felismerni. A gond az vele, hogy itthon jelenleg nem kapható úgy tudom csak külföldről rendelhető. [link]
2022. márc. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát igen, innen nem mernék rendelni. Szerintem maradok az Essentialsnál. Egyelőre, kezdésnek szerintem jó lesz. Köszönöm a segítséget!! :)
2022. márc. 5. 20:33
 8/11 A kérdező kommentje:
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C-t rendeltem.
2022. márc. 5. 23:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Na az jó. Az jobb mint az Essential mert ahogy írtam kamerás navigációt használ és több a szoftveres funkciója. Arra figyelj majd ha a feltörlést fogod használni csak desztillált vizet öntsél a tartályba.
2022. márc. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Alig várom már, hogy használjam.

2022. márc. 6. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!