Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Centrifuga, a klasszikus...

Centrifuga, a klasszikus Hajdu, igazából mai napig nem tudom hogy kell elvileg használni? Külön edényben áztatod - facsarod - centrifugázod - ki-be pakolod a ruhát vagy a gépben lévő holmira eresztesz vizet, tehát ki sem veszed onnan a ruhát?

Figyelt kérdés

#centrifuga használata
2022. márc. 17. 10:17
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
43%

Milyen mosógéped van????

Ha kézzel mosod, akkor is lehet gépben öblíteni + centrizni!

Van ilyen öblítőprogram.


Minek szerencsétlenkedsz egy ilyen kőkorszaki centrifugával????

2022. márc. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
11. Írta hogy csak két pólóról van szó, amiért még a jóöreg keverőtárcsás mosógépet sem érdemes elindítani.
2022. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
85%

"tiszta vizet engedek rá és újra centri"

Végülis ez is egy jó megoldás lehet-ne.

De kettő probléma van ezzel:

- Ezeken a centriken nincs ami megtartsa a vizet, azonnal kifolyik belőle ahogy fent beöntöd. Tehát az öblítés hatékonysága nagyon minimális, mert nem jut el a ruha minden részébe még akkor sem ha mondjuk zuhannyal tolod rá a vizet. Emellett nagyon vízpazarló megoldás is.

- A dob alatt van a motor közvetlenül Kb semmi tömítés nincs ott mint a mosógépnél. Tehát ha nagy mennyiségű vizet öntesz a centrufugába és az nem tud azonnal kifolyni oldalt, akkor az a motorra kerüll. Csimm-bumm lesz belőle. Ha szerencséd van csak a biztosítékot veri le, ha nincs, akkor még meg is ráz.

SZóval kicsavarod, ventrized, öblíted lavórban, kicsavarod kicsit, centrized, öblíted lavórban.

2022. márc. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
36%

12: de egy öblítés+centrifugára sem????


Ezt nem értem!


5 perc alatt kiöblíti, és kicentrizi. És nem kell bohóckodni a hajdúval....

2022. márc. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
92%
13: na erre próbáltam célozni az előbb, hogy NEM öblítőgép a centrifuga. :D
2022. márc. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
86%
14. Én a hajdú mosógépre értetem hogy két darabért felesleges beindítani, nem pedig a centrifugára.
2022. márc. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:

13# Megsüvegellek, vagy hogy mondják.... Köszönöm! Pontosan úgy csinálom mint ahogy a végén leírtad, külön köszönet az infóért a motor elhelyezkedéséről, szigeteléséről. (fogadni mernék hogy f vagy, a racionális leírásból gondolom )


Többieknek is köszönöm!

2022. márc. 17. 11:21
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
2022. márc. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
75%
A logika nem az erősséged.
2022. márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
19# te meg egy bunkó vagy 🙂
2022. márc. 17. 12:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!