Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Centrifuga, a klasszikus...

Centrifuga, a klasszikus Hajdu, igazából mai napig nem tudom hogy kell elvileg használni? Külön edényben áztatod - facsarod - centrifugázod - ki-be pakolod a ruhát vagy a gépben lévő holmira eresztesz vizet, tehát ki sem veszed onnan a ruhát?

Figyelt kérdés

#centrifuga használata
2022. márc. 17. 10:17
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
70%
23-as vagyok. Nem én se indítanàm el két pólóèrt. De nem is írtam ilyet, csak a 22-es nek írtam, nem értette.
2022. márc. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
72%

#26:

Ugyan a 27 válaszolt helyettem, de megteszem én is.

Egy zokniért nem indítanàm el, de azért centrit sem indítanék, ahogy a 27 is írta. Ha feltétlenül pont az a zokni kellene ami koszos, akkor kézzel kilögybölném, majd kicsavarva megszáradna. Abból a centri sem tolna ki meghatározóan többet.

Amúgy meg menne a szennyesbe, van még 30 másik zoknim…


De tegyük fel, 1-2 póló esetében ha a kényszer úgy hozza, hogy PONT AZ kell, akkor igen, elindítanàm rövid programon… Ami erőfeszítés lavórban bszakodni vele, meg öblögetni, ezek vízpazarlása, +centri energiája, összességében simán kiadja azt hogy bevágjam a gépbe szigorúan egy rövid programra…

2022. márc. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
80%

29: de azon a szipiszupi mosógépen is van _csak_ öblítő+centri program! MIért ne használnád...?


Ha meg egy-két párzokni van, azt törölközőben elég kinyomkodni....

2022. márc. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
58%

Bocs, eddig mindenki lepontozott meg lehülyézett, de most írja le a kérdező, hogy VAN modern mosógépe!!!!!


És mégis szarakodna a Hajdús megoldással.

Üdvözöllek titeket a XXI. században, kisgyermekkoromban nagyanyám szórakozott a Hajdúval falun, de ő is csak ha kevés mosandó volt, meg jó idő a tornácon… Anno 35 éve…


Ezt amit felsorolt simàn bevágnàm egy 35 perces rövidre, aztàn 35p múlva kiteregetném….

2022. márc. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

"Ha meg egy-két párzokni van, azt törölközőben elég kinyomkodni...."


Van 2 pár, tehát 4 darab 39-es lábon hordott igen vastag zokni, 2 darab H&M-es ujjatlan, szürke alvásra használt póló (atléta) 1 db alsónemű.


Ezek miatt mosógépet elindítani pazarlás mind árammal, vízzel, idővel.


Kézzel kimostam őket és mivel a bal lábszáramtól kb. 70 centire helyezkedett el egy centrifuga, ezért azt használtam a gyorsabb és hatékonyabb száradás érdekében.

2022. márc. 17. 14:11
 36/47 anonim ***** válasza:
71%
Az utolsó 3-4 válaszból derül csak ki igazán hogy mennyire el lettünk kényelmesedve.
2022. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
46%
35: még mindig nem érted.... Egy ötperces öblítés+centrifuga a modern gépen KEVESEBB áramot és vizet fogyaszt, mint a te kézzel lötybölésed + a Hajdú energiafaló régi gép fogyasztása!!!!!
2022. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
37# te már csak tudod 🤣😂🤭
2022. márc. 17. 14:14
 39/47 anonim ***** válasza:
46%
#34: az ilyen kérdezőféléknek két mosógép kell!!!! hogy ne billegjen a teknő a tetején! :-D
2022. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
55%
38: igen, tudom! NAgyobb összeget mernék rátenni...
2022. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!