Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen porszivot vegyek?

Milyen porszivot vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy tok egyszeru, hagyomanyos porszivot szeretnek venni, maximum 30 ezret szannek ra. Tudnatok ajanlani?
2022. máj. 18. 13:03
 1/7 Pelenkásfiú ***** válasza:
2022. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nyugi, google a baratom, de konkret ajanlasokra lettem volna kivancsi.

Azert koszi.

2022. máj. 18. 13:28
 3/7 anonim ***** válasza:
2022. máj. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pelenkásfiú ***** válasza:

#2 Amiről személyes tapasztalatom van, az 30 fölötti, ezért linkeltem az árukeresőt a beállított paraméterekkel.

Ott minden típusról olvashatsz sok véleményt.

Ha ide most egy valaki leírja, hogy XY porszívó a legjobb, attól még lehet, hogy 10-ből 9 szerint nagyon rossz.

2022. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk zanussi volt elég megbízható volt. Jelenleg egy sencor van, az is tökéletesen teszi a dolgát.
2022. máj. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Electrolux Ease C2

[link]


Nekem erre esett a választásom, nem drága, szabályozható a teljesítménye és alacsony teljesítményen is felszedi a szőnyeget, van benne erő. Ami talán negatívum, hogy gyakran kell üríteni a tartályt és tisztítani a szűrőket, mert nagyon hamar elkoszolódnak. Egyébként meg vagyok vele elégedve, újra ezt venném, ha porszívóra lenne szükségem.

2022. máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van egy Bosch és egy Samsung is nálunk. Mind a kettő hasonló. Porzsák-nélüli... Árban is kb. ugyanaz. A Bosch-t ajánlom, véleményem szeint százszor jobb, mint a Samsung.
2022. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!