Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Robotporszívó vizet szívott fel?

Robotporszívó vizet szívott fel?

Figyelt kérdés

Van egy száraz - vizes robotporszívónk, ami eddig tökéletesen működött.

A minap a padlón volt egy kis víz, amibe belement és ezáltal valószínűleg egy kicsit fel is szívott belőle. Ami ugye nem lenne alapvetően gond, hiszen nem csak száraz porszívó, de valószínűleg mégis emiatt hibásodhatott meg.


Utána még töltött, semmi gondja nem volt, ma viszont már nem kapcsol be és nem is tölt.


Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata / ötlete, hogy mit lehetne vele csinálni?



2022. máj. 20. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Helló. A vizes robotporszívót úgy érted, hogy olyan ami tud feltörölni is?


Azok se olyanok, hogy bírják a vizet ha felszívja. Amúgy biztos, hogy ez miatt történhetett? A porszívó belseje vizes volt?

2022. máj. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

A vizes robotporszívó - persze lehet hogy én tudom rosszul - nem azt jelenti, hogy vizet is szívhat fel, hanem a ráakasztott nedves törlő, felmosó lapot húzgálja körbe, vagy nedvesíti a forgó felmosó korongjait.

Mi a géped típusa?

2022. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, ez jogos, valószínűleg csak töröl, nem szívja vissza a vizet. Akkor itt van a kutya elásva :D


Szerintem emiatt, más tippem nincs mi baja lehetne. :/


Konkrétan a belsejét nem tudom, hogy vizes lett e, abba a kis "dobozkába" került víz, amibe gyűjti a port. Viszont onnan, hogy tovább került e a gép belsejébe azt nem tudom.

2022. máj. 20. 11:26
 4/12 A kérdező kommentje:
Imass A3S
2022. máj. 20. 11:26
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem ment tovább akkor ugye elvileg nem kellene, hogy baja legyen. Egyébként sok víz volt amin átment?
2022. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én is ezt gondoltam, hogy mivel utána nem is lett használva, sőt,még nem is töltöttem azóta, ezért csak nincs nagy baja.. de úgy látszik mégis.

Nem. Ugyanis kb 1 deci víz lehetett a földön, tehát nem is az, hogy állt a víz mindenhol. És nyilván ezt nem is szívta fel, sőt. Mikor észrevettem már vettem is fel, hogy ne legyen vizes.

2022. máj. 20. 12:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor lehet nem ez a gond. Próbáltad újraindítani?
2022. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Próbáltam mindent, de semmire nem reagál.

Kiszedtem az aksit, meg minden le/kiszedhető alkatrészét, áttörölgettem, kicsit hagyom száradni, hát ha van/volt benne víz.

2022. máj. 20. 12:49
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

A leírásában az szerepel, ha vizeskedni akarsz vele, akkor neked kell a porgyűjtő helyére vizestartályt tenni.

[link]

2022. máj. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen két tartálya van egy tisztán vizes és egy hibrid víz/portartály.
2022. máj. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!