Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik mosógépet lenne érdemes...

Melyik mosógépet lenne érdemes választani? A márka egy, de a típus más?

Figyelt kérdés

Nem azért, de látom mosógép témában most aktívabb az oldal, mindenki most keresi az igazit? :D


Kettő gép között vacillálok, nektek melyik lenne a szimpatikusabb? Vagy ha esetleg lenne kifejezett ajánlatotok, szívesen fogadnám.



[link]



[link]


2022. jún. 29. 00:32
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Nekem Siemens mosogatógépem és mosógépem van. 18 és 20 évesek. Atyaég most hogy leírom mennyi.


Egy csavar nem lett még rajtuk kicserélve. Nyilván nem a legolcsóbbak voltak, de masszív, tartós eszközök.


A mosogatógép kezelőtáblája megkopott igaz, de a mosógépet ha kipucolnám rendesen... meg nem mondanád hány éves.


És tuti ennyi, mert emlékszem, a mosogatógép az EU csatlakozást követő hetekben lett véve. Fura is volt hogy Németo-ból csak simán be lehetett hozni vámkezelés nélkül.

2022. jún. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%

Nekem volt Bosch mosógépem, vagyis egy albérletben volt. Akármelyik programon mostam nekem nagyon gyötörte a ruhákat. Tudom, furán hangzik, de még a kímélő és a kézi mosás is olyan volt, mintha a patakparton a sziklához csapkodtam volna a ruhákat 😁 mármint annyira gyűrődtek és bolyhosak voltak a ruhák.

A saját lakásunkba egy LG-t vettünk. Nagyon szépen és halkan mos, egyeltalán nem gyűri a ruhákat. Szóval én az LG-re voksolok 🙂

2022. jún. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!