Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik a jobb főzőlap az...

Melyik a jobb főzőlap az üvegkerámiás vagy az indukciós, érdemes légkeveréses sütőt választani?

Figyelt kérdés

Elektromos tűzhely vásárlás előtt állok és eddig úgy néz ki, hogy üvegkerámiásat fogok venni, mivel az indukciós nem kompatibilis a serpenyőimmel és plusz pénz lenne új indukciós barát serpenyőket venni. Viszont mennyivel lenne jobb egy indukciós az üvegkerámia helyett?

A másik, elég sok tűzhelynek nincs légkeveréses sütője, egyáltalán érdemes légkeveréseset venni?


2019. jún. 19. 13:55
 1/6 qkker1 ***** válasza:
Mindenképpen az indukciós a legjobb, legtakarékosabb, működési elvéből kifolyólag nincs energiaveszteség.
2019. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A légkeverés akkor jó, hogy több szinten szoktál sütni. Ha csak simán beteszel egy húst magában, vagy egy süteményt egy szintre, akkor nem kell légkeverés.

Az indukciós sokkal gazdaságosabb, hatásfoka több, mint duplája a kerámiának. Ezen túl biztonságosabb is, mert ha elveszed az edényt, kikapcsol, nincs, ami melegedjen. Gyorsabban kihűlik, mint a kerámia, mivel a lap csak az edénytől melegedett át. Amióta indukciós lap van, le nem cserélném másra, annyira gyorsan felmelegszik az edény.

2019. jún. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"A légkeverés akkor jó, hogy több szinten szoktál sütni."

Ha nem tudja, milyen a légkeveréses, akkor nyilván nem szokott. A kérdés ezek szerint az, hogy szeretne-e.

2019. jún. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szokott, csak eddig nem értette, miért ég meg az egyik és marad nyers a másik.
2019. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én is úgy hallottam, hogy jobb lenne az indukciós. Légkeveréses nem hinném, hogy nagyon kéne, mert csak egy szinten szoktam sütni.


Azért még megkérdezném azt, hogy esetleg ezekkel a serpenyőkkel tudnék e főzni, sütni indukciós főzőlapon. Az egyik vero medical készlet valaki azt írta nekem, hogy azzal működne, a másik penny marketes pontokból vettem vivess serpenyőket sütésre. Ezeket esetleg vinné az indukciós?

2019. jún. 21. 07:46
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ha ez az, akkor megy. Rajta van a jele:

[link]

2019. jún. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!