Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyire bonyolult a klíma...

Mennyire bonyolult a klíma beltérijéből kiszerelni a mókuskereket tisztításra?

Figyelt kérdés

Volt a klímás de se mosózsákot se fertőtlenítőt nem használt és ezután vettem hozzá fertőtlenítőt és amikor levettem az elejét akkor vettem észre, hogy a mókusmerék iszonyú koszos maradt.

Sajnos itt vidéken a klímakarbantartók egyike se mosózsákozik mint pesten


2022. júl. 14. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé, ráadásul nincs értelme. A rendes tisztításhoz teljesen szét kell szerelni a beltérit és a kültérit is, ráadásul ha nem értesz hozzá igen könnyen tudsz kárt tenni benne, pl. cseppvíz tálca eltörik, megreped és még sorolhatnám. Laikusként (tudom nem ezt akartad hallani) de felejtsd el. Nagyon drága tud lenni. Vannak facen klímás csoportok, ahol vannak tisztességes klímások az ország minden pontjáról. Erősen javaslom ezt a megoldást.
2022. júl. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha ilyen tré a klímakarbantartó akkor tényleg nem éri meg fizetni érte, mennyit kértek el?
2022. júl. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!