Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A fázison és a nullán ugyanann...

A fázison és a nullán ugyanannyi áram megy keresztül (ezen alapszik a Fi relé). Viszont ha az áram menet közben munkát végez (pl.:égeti az izzót hőt és fényt leadva) akkor ez a munkavégzés melyik tulajdonságát csökkenti ha nem az áramerősséget?

Figyelt kérdés

2022. júl. 28. 17:19
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
18%

Én nem mondtam, hogy az enyém segítség volt. Én azt mondtam, hogy ezek a hasonlatok tökéletlenek, és pont a kérdéshez meg igen kevés közük van. A kérdező azt kérdi, miért nem lesz a biciklilánc egyre vékonyabb, vagy rövidebb. Lehetett volna őszintén mondani, hogy fogadd el, hogy ez nem így működik, hogy az áram maradéka lefogyva, sápadtan és szédelegve vánszorog ki az ellenállás végén, és többet mi sem tudunk.

Még akkor is, ha ostobáék meg lepontoztak, nyilván az összes bicikliláncos.

2022. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 Szirty ***** válasza:
49%

"Én nem mondtam, hogy az enyém segítség volt."


Nem. Azok sem mondták akik válaszát kritizálod.

Az ilyenfajta hasonlatokra egyébként jellemző hogy pontatlanok.

2022. aug. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:

49 és 51

A veszteség nem ködösítés, vagy talán nincs veszteség? Ha szerinted mások válasza – akik legalább megpróbálták elmagyarázni – mínusz ötezret érnek, akkor a te válaszaid mínusz végtelent se érnek. Eddig a kérdésre semmilyen érdembeli választ nem adtál, csak másokat kritizáltál, de most várjuk a te szakszerű magyarázatod.

2022. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

"A veszteség nem ködösítés, vagy talán nincs veszteség?"

Dehogynem ködösítés, mivel ezen kérdéshez és a lehetséges válaszokhoz a veszteség csak bonyolítja a képet.


"Ha szerinted mások válasza – akik legalább megpróbálták elmagyarázni – mínusz ötezret érnek, akkor a te válaszaid mínusz végtelent se érnek. Eddig a kérdésre semmilyen érdembeli választ nem adtál, csak másokat kritizáltál, de most várjuk a te szakszerű magyarázatod."

Miért kéne nekem jobb választ adnom ahhoz, hogy megfogalmazzam, ezek nem jók? Ilyen kötelezettség sehol sincs. Értékeltem az eddigieket. Amellett, régi mondás, hogy ismétlés a tudatlanság anyja, már ezt megírtam, hogy nem tudok. Nem is kell, normális ember el tudja fogadni, hogy ez így működik, hogy az egyik dróton bemegy az áram, a másikon meg ugyanaz jön ki. Nincs jó magyarázat laikus szinten. De látom, ezt nem érted. :D

2022. aug. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

„Miért kéne nekem jobb választ adnom ahhoz, hogy megfogalmazzam, ezek nem jók?”

Azért, mert a válaszaid alapján, itt rajtad kívül senki sem ért hozzá és szeretnénk végre megtudni tőled – hiszen te vagy a világ esze – a helyes választ.

2022. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:

„az egyik dróton bemegy az áram, a másikon meg ugyanaz jön ki.”

Olvasd el még egyszer a kérdést és a kérdező hozzászólásait, az nemcsak erről szólt.

2022. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
82%

mert a válaszaid alapján, itt rajtad kívül senki sem ért hozzá és szeretnénk végre megtudni tőled – hiszen te vagy a világ esze – a helyes választ

Ez csak kispályás patkánykodás, ide civilizált embernek nem szabad eljutnia. Most írom harmadszor, hogy nem tudok jó magyarázatot, csak amit olvasok, az nem jó. Elég ciki már ezt nem érteni...

2022. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!