Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Egy hónapos a Candy mosógép...

Egy hónapos a Candy mosógép és amikor ki veszem a gépből a ruhákat büdösek a ruhák. Ariel+ kék fehér Lenor. Ariel+Coccolino . Próbálgatom az öblitőket de semmi. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Az előző gépemmel nem volt ilyen gond. Udvaron szárított ruha az egész udvart belepte. Nem ez a lényeg hogy áradozzon az egész utca , de a frissen mosott ruha ne legyen büdős. Öblítők gyengültek vagy a mosógép sza@r. Sokan írták hogy jó , meg friss illatú ruhàk, ezért döntöttem ez a márka mellett.

#mosógép #öblítő #Lenor #Candy mosógép
2022. szept. 25. 23:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Mi is ezt a mosószer és öblítő variációkat használjuk, de illatosak a ruhák (samsung gép). Esetleg próbálj ki más illatokat is, a parfümösek intenzívebbek.
2022. szept. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Szia! Milyen bűz? Olyan mintha bent hagytad volna a ruhákat a gépben? Mert ha igen, akkor szerintem próbálj ki egy-két dolgot:

1. indíts egy mosást üresen ecettel (vagy ha van tisztító mód a gépen akkor vegyél gép tisztítót és azzal indítsd el a módot)


2. Az új mosószerekből max 1 evőkanálnyi kell még teli géphez is. Ha többet teszel akkor bebüdösödhet a gép, szóval max annyit használj


3. Mosás után nyitva hagyod a gépet? Ki kell száradjon, mert ha nem akkor bepenészedhet.

2022. szept. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szagolj bele a dobba mosás után, hogy ott is érződik-e.
2022. szept. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy túlságosan megtömöd a gépet? Nekem olyankor lesz kicsit posvány szaga, mikor túl sok ruhát rakok bele és gondolom nem tudja a gép rendesen átforgatni.
2022. szept. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
92%
Ki kell szárítani a gépet mosás után,ecettel átmosni ahogy írták fentebb. Én egyszer vettem vietnámi boltban mosógélt, Arielt, hát attól tényleg büdös volt a ruha.
2022. szept. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Ecetmániások...


Kérdező, az ecet max a vízkőre jó, de attól nem büdös


Valamennyi víz mindig marad a gépben a teszt után, ki tudja, mióta állt. Valahol esélyes, hogy penész van benne. Indíts egy forró mosást, hipóval.

2022. szept. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is volt candynk, de sosem volt vele ilyen problémánk. Alul a szűrőt megnézted? Illetve tényleg kéne neki egy üres forró vizes mosás mondjuk hipóval vagy domestossal (nekünk az utóbbit ajánlotta egy mosógép szerelő)

és hagyd az ajtaját nyitva, hogy rendesen kiszáradjon.

2022. szept. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Mindent úgy csinálok, mint az előző mosógépemmel, kivéve egy dolgot , új lakásba költöztem kisebb a fürdő ezért becsukom az ajtaját-nem teljesen résnyire nyitva hagyom, most megnéztem tegnap reggel mostan utoljàra , friss illat van bent , nem büdős, pici öblítő illat is.

Nem tudom hogy a ruha töltettel lenne e gond , ez egy 8 kg töltetű gèp. 2 szett àgynemű huzat , illatos nem erős se nem is az a lényeg. A ruha pl két farmer 4 póló már büdös. Már mindent kipróbàltam.

Teljesen új gép nem hinném hogy első használat után már ecetetni meg szűrőt takarítani kellene .

Az előző gépem 6 kg volt nagyon régi , cserélni kellett . Na ott a két szett ágynemű valóban büdös . Viszont vagy 6-8 póló vagy 2 nadrag zokni bugyi , volt illat bőven.


Az első tisztítást elvégeztem amit kell.

1 órásra programra rakom , a2.50 órásnál sem illatos a ruha . Akkor lesz a ruha illatos ha mosás utan indítok egy öblitő programot

2022. szept. 26. 09:24
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudja egyáltalán mennyi 8 kg ruha , mert van egy vastag plédet nagyon vastag , és nem tudtam mondhatom e benne , lesz-e e értelme . A mérleg meg se mozdult ha rá raktam . De persze neki van illata 🤣
2022. szept. 26. 09:29
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek az állítólagos 6. érzék meg hasonló szövegek csak vakítások. Bontottam szét az ilyen mosógépemet, de semmiféle érzékelőt nem láttam benne, még olyan se amivel mérné a ruha súlyát. Beáztatott ruháim meg vizesen biztos nehezebbek mint amennyi a gép kapacítása
2022. szept. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!