Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosáshoz van értelme a színfog...

Mosáshoz van értelme a színfogó kendőnek?

Figyelt kérdés

Nem válogatom szét a ruhát, mert nincs saját mosógépünk.

Hosszú a sztori. A lényeg, hogy ilyen esetben 40 fokos mosáson érdemes használni a kendőt?



2020. nov. 16. 12:23
 1/7 anonim válasza:
67%
Mi nem használunk.. Arra figyelj oda hogy ami fog ruha ne tedd be csak max azonos színűvel.. Vagy ha pl ing és fog akkor azt egyedül..
2020. nov. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nagyon jól bevált, mivel sok különbözö színü ruhaféle van, és nem moshatok két-két darabonként külön-külön. Amióta használom, azóta nincs elszinezödött ruha, a piros marad piros, a zöld meg a kék szintén az eredeti szinét tartja meg és farmer sem fog össze semmit.
2020. nov. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem jó. Nyilván a feketét nem teszem össze a fehérrel, meg a pirosat se teszem be a fehérekhez. De a hasonlóan sötét vagy világos ruhákat nem szedem még szét külön színek szerint, mert akkor kb. minden másodikat egyesével moshatnék. Fekete, sötétkék, szürke, sötétebb zöld, lila együtt mennek be, és teszek be színfogót is. Ha pl. mind szürke, fekete, akkor nem.
2020. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én mindent mindennel. Ezért kérdezem.

Eddig nem lett szerencsére baj belőle.


40 fokon mosok egyébként.

2020. nov. 16. 13:19
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Én évek óta használom, nagyon szeretem.

Már nem is mosok nélküle. Nekünk is sokféle színű ruháink vannak, nem moshatok 1-2 darabot külön, hatalmas pazarlás lenne, külön-külön kézzel mosni meg nincs időm két kicsi gyerek mellett.

Persze így is vàlogatom, azért nem mosom egyben a fehéret a feketével meg a pirossal. A fehéreket külön, de ahhoz is rakok színfogót, mert a szürkülés ellen is jó. A feketékhez is rakok, mert van egy-két darab amin mondjuk van valami kis fehér minta, vagy a nadrágon fehér oldalcsík.

De a színeseket egybe mosom.

Sajnos ment már tönkre drága ruhám a mosásban, így nekem abszolút megéri a színfogó.

2020. nov. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Sohasem használok színfogót, még semmi sem szineződött el. Jól néznénk ki, ha 30-40 fokon jönne a ruha színe. Lassan az eső mosnáki belőle, és megfogna mást ilyen alacsony hőfokon.
2020. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%

Miért kell kiírni minden héten?

Akármilyen körülmények között is lennék, inkább válogatva mosnám a ruháimat, minthogy elszürkült cuccokban járjak.

2020. nov. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!