Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Igaz, hogy a mosogatógép...

Igaz, hogy a mosogatógép kevesebb vizet használ? Én forró vízben elmosom az edényeket és lassú folyó vízzel leöblítem

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 14:11
1 2 3 4
 21/32 NTBS ***** válasza:
26%
Lehet, de az edényt, amiben főzöl azt nem tisztítható benne.
2022. okt. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
65%

20: jogos, ez sem egy elhanyagolható szempont, hogy mindig rend van a konyhában, mert zárt helyen gyűlik a mosogatnivaló. :)



Sokszor megmosolyogtuk már a viszolygókat, hogy vajon ők teknőben mosnak otthon...? Mitől más a mosógép (ami magától értetődő mindenhol), mint egy mosogatógép...???? Ugyanolyan hasznos háztartási gép.

2022. okt. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
64%

21: ugye neked sem volt soha közeledben mosogatógép...?????


Még a tepsiket is beleteszem, kuktát, fazekat, mindent...


Miért ne lehetne tisztítani ezeket gépben???

2022. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
74%

SOKKAL kevesebb vizet használ. A miénk pl 8 literrel végig csinál egy programot és csillogó tiszta utána minden. Ráadásul ugye 65 fokon mos, amit kézzel nem fogsz, mert szétégetné a kezedet. Tehát még higiénikusabb is.

Oké, talán a mosogatótabletta drágább bele, de basszus, nagy tételben vásárolva még a Jar-ból is megvan 18 ezer forintból egy éves adag.


#21 "Egy hátránya van a mosogatógépnek, hogy teflonos, kadmiumozott, horganyozott, és ALU eszközöket/edényeket nem lehet beletenni."

Teflonost miért nem? Simán bepakolom a teflon serpenyőt, semmi gond.

Horganyzottat tényleg nem, mert arra kiül a vakrozsda. Meg fát sem.

2022. okt. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
29%
Azon a reklámon én is mindig csodálkozom amikor a beszédhibás, pesti tájszólásos kislány panaszkodik, hogy 80 liter víz elmegy mosogatáskor. Egy étteremben biztos...
2022. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
90%
Pedig ha folyóvíznél mosogatsz, akkor több is elmehet, mint 80 liter. Egy mosogatónyi vízben áztatni mindent meg nem a legjobb...
2022. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 Salx Narval ***** válasza:
70%
Szerintem a gépet is lehet pazarló módon használni és a kézi mosogatást is lehet takarékosan. A gépet jónak és praktikusnak tartom de én aki már sajnos egyedül élek, (tudjátok egy, pohár, egy tányér, egy evőeszköz stb :D) nincs rá szükségem. Feltételezve az ideális hozzáállást a gép praktikusabb, kényelmesebb és néhány esettől eltekintve olcsóbb is. Szerettem használni de a kávéfőzőgép miatt leszereltem arra nagyobb szükségem van a konyhapulton.
2022. okt. 7. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
#27 A mosogatógép általában beépíthető vagy ha nem, akkor is tudsz pakolni a tetejére. Nekünk pont a kávégép van a tetején. :)
2022. okt. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
27: neked ilyen pultra tehető minigéped volt? Mert amúgy a gép a pult alatt lakik... :)
2022. okt. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
82%

Sokkal kevesebb vizet használ a mosogatógép. Világosan emlékszem, hogy amikor még nem volt gépünk, a 80 literes bojlerből egy nagyobb vasárnapi főzésnél (2 mosogatás) mindig kifogyott a melegvíz.

Arról nem is beszélve, nagyon nem mindegy, hogy 80 liter vizet kell felmelegíteni, vagy 10-et. Több száz forint különbség lehet manapság mosogatásonként!

Ja és nem tudsz olyan tisztára mosogatni, mint ahogy gép csinálja. Egy pötty zsír sincs az edényeken, a villa töve is teljesen tiszta.

2022. okt. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!