Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit csináljak (részletek lent)?

Mit csináljak (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vettem egy 100 literes Perla bojlert, és 2 hete megnéztem (nem lakom a lakásba, ki van adva) és kisebb erőbehatásra jobbra-balra kileng.

Hívtam egy ezermestert, azt mondta, hogy nem jó a felfogatója, le kéne szerelni, és vagy meg lehet erősíteni, vagy újat kell venni, de ő is Aristont akar, de nekem már elegem van az olasz bojlerekből, Hajdút szeretnék.

Aki felszerelte, az azt mondta, hogy az új típusú bojlerek mind kilengenek egy kicsit, nem veszélyes a bojler, nem kell tartanom attól, hogy esetleg leszakadhat.

Mi tévő legyek, kire hallgassak?



2022. okt. 6. 20:29
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Most megkérdeztem egy víz gáz fűtésszerelő ismerősömet, és azt mondta, hogy ez így életveszélyes.
2022. okt. 7. 17:41
 22/29 Salx Narval ***** válasza:
Kizártnak tartom, de ha van ismerősöd akkor biztosan kimegy és megcsinálja, v legalább megnyugtat. Én amúgy megértem, hogy félsz tőle hiszen csak azt látod, hogy izeg-mozog és azért ez nem megszokott egy berendezéstől.
2022. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
éés a kontár szerelőd rádsózott egy olasz szart Ugyan ilyenünk volt szintén a wc felett ugyanígy mozgott. és egyszercsak hív az alsó szomszéd hogy folyik a víz a plafonjábol. (nem voltunk otthon 1 hétig) és mint kiderült leszakadt összetörte a wc-t és a drága járólapot. és elöntötte a lakásom és az alsó szomszédom is. :(
2022. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
És helyileg hol van ez a bojler? Komolyan odamegyek vagy odaküldöm a kollégámat ha ő közelebb van, hogy nézzen rá.
2022. okt. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Ma volt kint egy szerelő ismerősöm.

Ma megrendeltem egy Hajdú bojlert, ha minden rendben megy, akkor jövő héten kicserélik.

2022. okt. 9. 21:37
 26/29 anonim válasza:
23-mas vagyok nekem is Új hajdu bojlerem lett végül és hibátlan. eggyáltalán nem mozog. már 1 éve van fent
2022. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Csak azért imádkozom, hogy addig ne legyen gond, amíg le nem cserélik.
2022. okt. 9. 21:45
 28/29 anonim válasza:
nekem fél évig birta a falon és utánna a tartója tövénél eltört és leszakadt
2022. okt. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Nekem kicsivel több, mint egy hónapja van fenn.
2022. okt. 9. 22:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!