Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Segítség! Nagy bajban vagyok....

Segítség! Nagy bajban vagyok. Nem nyílik a mosógépem ajtaja. Képek lent! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

tegnap feltettem egy kérdést


"Segítség! Mosógép nagyon habzik?! Mit csináljak?


büdös volt a mosógép belülről ezért egy rongyra öntöttem domestost és nagyonnagyon habzik....baj van? vagy kitudja mosni rendesen?vagy mit csináljak??"



végig ment a program, nem lett a habbal semmi gond.Azóta nem tudom kinyitni,próbáltam a program után pár perccel.


de semmi. vártam egy éjszakát, de semmi.nem nyílik. valamit sürgősen ki kell találnom,mert nem is az enyém.:S


Ilyen a mosógép!


[link]


[link]


Mit csinálja??



2012. júl. 7. 05:52
 1/7 A kérdező kommentje:
és nem tört le belőle semmi
2012. júl. 7. 06:07
 2/7 anonim ***** válasza:
húzd ki a konnektorból
2012. júl. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kihúztam áramtalanítottam,de semmii
2012. júl. 7. 06:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Ott az ajtónyitó beragadt szerintem. Szerelőt hívd ki.
2012. júl. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

SIKERÜLT!!!


Az ajtajánál megnyomta egy kis műanyagot és hirtelen kattant az ajtó,majd kinyílott!:)

2012. júl. 7. 10:12
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2012. júl. 7. 10:13
 7/7 Avo válasza:
biztos rá talpaltam volna kettőt,de ezért mos az asszony :)
2012. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!